•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

Systemy hamulcowe Avid
hamulce rowerowe, których małe detale robią wielką różnicę

Amerykańska firma Avid oferuje wspaniałe systemy hamulców. Producent hamulców tarczowych i szczękowych wyspecjalizował się szczególnie w produktach do kolarstwa górskiego i wybór oferowanych modeli obiecuje ekscytujące przygody na MTB. Firma opiera się na absolutnie sprawdzonych materiałach aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo na wymagających, górskich wyprawach. Hamulce tarczowe Avid są szczególnie rekomendowane kolarzom górskim jako, że wytrzymują wysokie obciążenia i zapewniają równomierne działanie na różnym podłożu.

Avid oferuje z sukcesem najwyższą jakość z dużym sukcesem
Z firmą Avid będziesz bezpieczny: firma znana jest nie tylko z szerokiej gamy wysokiej jakości hamulców, ale także z wysokiej klasy części rowerowych. Jeśli szukasz klamek hamulców, zestawów podkładek, adapterów, płynu hamulcowego lub zestawów do napełniania hamulców to znajdziesz właściwe części zamienne na każdą okazję, szczególnie jeśli lubisz jeździć po bezdrożach. Szczególnie Ci, którzy wyjeżdżają w teren często i szybko doceniają hamulce Avid oraz części zamienne do roweru tej firmy.

Avid tarczowe hamulce rowerowe z nieprzerwaną precyzją
W 2004 firmy Avid i SRAM połączyły się i od tego czasu kontynuują sukcesy. Po wspólnej pracy nad hamulcami tarczowymi, opracowaniu technologii jak Taperbore, poprawie punktów styku przyszła pora na geometrię Power Reserve i precyzyjne napełnianie bez wycieków.