Alpina

Kaski rowerowe, okulary na rower oraz akcesoria do rowerów

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

47 Wyniki

Firma ALPINA oferuje szeroki wybór pomysłowo zaprojektowanych i funkcjonalnych akcesoriów do sportu w tym okularów rowerowych, gogli narciarskich, okularów na rower oraz przeciwsłonecznych, kasków rowerowych, kasków narciarskich i kasków do innych dyscyplin sportu. Nie ma znaczenia czy chodzi o codzienne wyjazdy rowerowe, sport rekreacyjny, kolarstwo górskie, wyścigi szosowe czy profesjonalne kolarstwo: dla kolarzy ochrona, bezpieczeństwo i fizyczna integracja to zawsze czynniki najważniejsze.

Okulary na rowerowe i sportowe ALPINA
Rozwój produktów dla rowerzystów używanych przez zawodowych kolarzy rozpoczął się wraz z założeniem firmy ALPINA przez Wernera Graua w 1980 roku. W czasie swojej krótkiej historii firma mieszcząca się nieopadal Augsburga w Niemczech raz za razem ustanawiała nowe standardy poprzez dalsze prace nad konstrukcją kasków rowerowych i narciarskich jak również gogli narciarskich i okularów dla kolarzy. Przez lata ALPINA raz za razem wprowadzała nowe rozwiązania jak odporne na zbicie soczewki z poliwęglanu oraz szkła z filtrem polaryzacyjnym.

Okulary kolarskie ALPINA – Jazda z dobrze przemyślanymi akcesoriami
Dziś zarówno amatorzy jak i zawodowi kolarze mają szeroki wybór dobrze przemyślanych akcesoriów ALPINA, które oferują najwyższej klasy ochronę i bezpieczeństwo. Kolarze mogą wybierać pomiędzy okularami na rower, sportowymi oraz przeciwsłonecznymi, które ściemniają się w zależności od natężenia światła dzięki technologii VARIOFLEX, wytwarzanymi z dwóch komponentów z silikonowymi elementami zauszników oraz regulowanymi, silikonowymi noskami. Ponadto ALPINA oferuje okulary dla kobiet, mężczyzn, dzieci i młodzieży czyli osób o węższych głowach

Kaski rowerowe i narciarskie ALPINA
Od 1996 firma ALPINA opracowała i produkowała kaski, które wyróżniały się nowatorskim pokrętłem na szyi. Ponadto ta gama produktów jest ciągle rozwijana i poszerzana. Wszystko, czego potrzeba by chronić głowę znajdziesz na internetowym sklepie rowerowym ROSE Bikes począwszy od kasków na rower poprzez kaski narciarskie po kaski dla dzieci.