0 Wyniki

Downhill

Downhill


Downhill is where the fun begins!


DOWNHILL – DRESZCZYK PRĘDKOŚCI

Gdy przychodzi do szybkiej jazdy w dół to Wy zjazdowcy jesteście formułą 1. Zbudowane by jechać z największą prędkością, ich opony z protektorem pokonują trasy, które ciężko byłoby pokonać piechotą. Każdy cal tych wyścigowych maszyn pragnie tras pełnych korzeni, kanciastych kamieni i kilkumetrowych skoków. Celem jest zjechać na dno doliny tak szybko jak tylko możliwe. Każda część tych rowerów wykonana jest z myślą o tym celu: dwupułkowy widelec, długa baza kół. potężny tylny tłumik oraz wyjątkowo wytrzymałe koła i ramy powodują, że niemożliwe staje się możliwe.

Nasz THE UNCHAINED itakże został zaprojektowany na wyjątkowe obciążenia – od korby po mostek. Ponadto topowy model waży tylko niewiele ponad 16 kilogramów – ta wartość robi wrażenie gdy chodzi o rower tej klasy. THE UNCHAINED toczy się na kołach 26 cali. Dają maksymalną stabilność i wysoką zwinność oraz zrywność.

Rowery zjazdowe to rowery na dni gdy rodzą się bohaterowie, rowery do wielkich wyczynów, na chwile, które trwać będą wiecznie. Zjazdowcy biorą udział w zawodach, które są kwintesencją wszystkich zmagań, a miejsce na podium najważniejszym celem. Urok tego rodzaju prób siły leży w prostocie. To fascynująca walka z czasem, który bezlitośnie ucieka. Nie będzie nagród za urodę ani dobrą postawę – zwycięzcą jest ten, kto pierwszy przejedzie linię mety. I tylko to się liczy. Umiejętności jeżdżącego oraz koncentracja decydują o sukcesie jak również rower, który pasuje do Twoich umiejętności i wiezie Cię poza nie.

I tak jak w formule 1 te ostatnie 5 procent może decydować o tym czy wygrasz, czy przegrasz. Twój rower musi być idealnie dostosowany i w tym przychodzi Ci z pomocą nasz konfigurator. Możesz wybrać spośród wielu części aby Twoja zjazdówka pasowała do Twoich potrzeb. Materiał, szerokość kierownicy, rodzaj kół i opon, a nawet kolor gripów! Zmień THE UNCHAINED w swój rower!