ziener

Jakość i tradycja z Bawarii od 1946 roku

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

62 Wyniki

Wybieramy się na rower! Rękawice i odzież funkcjonalna marki Ziener wręcz zapraszają Cię na długie wycieczki wśród natury. Nigdy nie było łatwiej jeździć w czasie każdego rodzaju pogody. Producent Franz Ziener GmbH & Co. KG mieści się naprzeciw gór w Górnej Bawarii i od lat produkuje odzież narciarską, a także odzież rowerową.

Ciesz się powietrzem na rowerze - z wygodną funkcjonalną odzieżą od Ziener
W firmie Ziener z dbałością pomyślano o tym jak skonstruować wygodne ubranie odpowiednie do każdego ruchu ciała na rowerze. Oddychające i elastyczne materiały zapewniają dobrą wentylację podczas jazdy i schną natychmiast. Zintegrowane kieszenie w lekkich koszulkach, spodenkach rowerowych wraz z oddychającym i absorbującym pot tkaninami oraz sportowy krój funkcjonalnych ubrań sprawiają, że jazda i naturalne ruchy na rowerze są tak wygodne, jak to możliwe. Szczególnie praktyczne są składane w niewielkie pakiety , wodoodporne kurtki przeciwstawiające się wiatrowi i niesprzyjającej aurze.

Wspaniałe rękawiczki odpowiednie dla turystów, rowerzystów MTB i rowerzystów górskich
Miękkie rękawice rowerowe firmy Ziener wyróżniają się ergonomią i komfortem noszenia. Dzięki antypoślizgowej powłoce silikonowej rękawiczki te zapewniają dobrą przyczepność do kierownicy. Poza tym materiał pochłaniający na kciuku po natychmiast wchłania pot. Solidne materiały z których wykonane są rękawiczki zapewniają bezpieczną jazdę na rowerze górskim i zapewniają Ci pełną kontrolę w trudnych sytuacjach na szlaku. W ofercie Ziener można też znaleźć modele idealne do smartfonów dotykowych - dzięki nim możesz obsługiwać swój telefon bez ściągania rękawic.