Xenofit

Drink it …Feel it. Xenofit offers you a large selection of sports nutrition. Whether in everyday life, on holiday or in competition – find the right product for you.

Akcesoria

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

6 Wyniki

Xenofit GmbH jest filią firmy parafarmaceutycznej Verla-Pharm mieszczącej się w Tutzing nad jeziorem Starnberg. Od 1988 Verla-Pharm używa swojego know-how odnośnie odżywiania, witamin, weglowodanów i protein przy produkcji preparatów Xenofit. Szeroka ranga tych produktów została stworzona przez ostatnie 30 lat i jest ciągle ulepszana i poszerzana. Mnóstwo sportowców, hobbystów jak i profesjonalistów różnych dyscplin mają zaufanie do produktów Xenofit.

Xenofit – eksperci w dziedzinie odżywek sportowych i suplementów diety
Szeroka gama produktów Xenofit obejmuje: odżywki w płynie, które należy konsumować przed i w trakcie treningów, żele węglowodanowe i batony na treningi i zawody jak również suplementy diety. Produkty Xenofit oferowane są w w różnych, dobranych smakach. Na przykład żel o smaku pieprzowej mięty z kofeiną ma zadziwiająco orzeźwiający smak. Ponadto firma zapewnia kolarzom właściwe bidony do ich koszyków by zawsz mieli pod ręką odpowiedni produkt. Dzięki temu, że są przezroczyste ilość pozostałego płynu pozostaje dobrze widoczna. Krem ochronny Xenofit zawierający łój jeleni to idealny środek dla aktywnych sportowców: kolarzy, biegaczy, chodzących po górach i wspinaczy. Zapobiega drażniącym otarciom i daje więcej swobody w uprawianiu sportu.