VDO

Komputery rowerowe – Urządzenia do pomiaru danych

Akcesoria

Komputerki rowerowe VDO to wysokiej klasy urządzenia dla nowoczesnych rowerzystów. Najwyższej klasy technologia to ich standard. Nie ma znaczenia gdzie jedziesz lub gdzie chcesz pojechać, możesz zawsze polegać na precyzyjnym pomiarze trasy. Komputerki rowerowe mogą o wiele więcej niż mierzenie lub wyświetlanie twojej aktualnej prędkości i pokazywania czasu. Entuzjaści rowerów mogą też śledzić przejechany dystans i całkowity przebieg. Komputerki ważą bardzo mało, dane łatwo zapisać, a informacje są łatwo dostępne. Urządzenia VDO to nowoczesne, łatwe do schowania w kieszeni komputerki, które dostępne są w wersji z przewodami i bezprzewodowej. Ponadto VDO oferuje urządzenia GPS oraz komputerki z pomiarem tętna oraz wysokości w zależności od potrzeb i zakresu użytkowania. Cechy, wyposażenie i akcesoria różnią się w zależności od modelu VDO który wybierzesz i obejmują całe spektrum technologicznych możliwości.

Komputerki rowerowe VDO 
Komputerki rowerowe VDO to najnowocześniejsze produkty, małe i poręczne gadżety rowerowe oferujące wiele zalet dla podróżujących i wszystkich entuzjastów rowerów, którzy potrzebują informacji o swojej jeździe. Co potrzebujesz obserwować? Kadencję, przeciętną prędkość danego dnia czy w danym roku, długość jazdy, ilość spalonych kalorii, czas? Te i więcej informacji wyświetlanych jest na ekranie rowerowego komputerka podczas jazdy. Zakres użytkowania jest naprawdę szeroki od jazdy downhill przez podróżowanie po mieście po wyprawę: komputerki rowerowe VDO są dostępne na każdą aktywność na rowerze.

Rowerowe liczniki VDO – nowoczesne urządzenia dla nowoczesnych rowerzystów
Bezprzewodowe komputerki VDO robią wrażenie swoim czystym wyglądem jako, że na kierownicy nie ma żadnych niepotrzebnych kabli. Zamiast tego oferują bezprzewodową transmisję danych. Oczywiście urządzenia rowerowe VDO są także dostępne w wersji przewodowej. Te warianty zapewniają stanardową transmisję danych poprzez bezpośrednie połączenie. Instalacja komputerków rowerowych VDO jest prosta nawet jeśli zabiera chwilę. Podróżujący codziennie do pracy lub wyjeżdżający na weekend ze swoją rodziną i używający poręcznych komputerków rowerowych VDO są z pewnością doskonale wyposażeni.