• 50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  • Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  • Indywidualna porada przy zakupie roweru
  • Możliwość zwrotu do 30 dni.
  • Montowane w Niemczech

uvex
Twój niemiecki ekspert od kasków rowerowych i okularów sportowych

Wygodne kaski rowerowe i najnowocześniejsze okulary sportowe z Niemiec - dla rodzinnej firmy uvex z Fürth, wszystko kręci się wokół twojego bezpieczeństwa podczas uprawiania sportu i czasu wolnego oraz w sektorze bezpieczeństwa i higieny pracy. Tak jest od 1926 roku.

Prekursor bezpieczeństwa na rowerze.
Aby osiągnąć wysoki poziom jakości produktów kaski i okulary są produkowane głównie w Niemczech i Europie. Od dziesięcioleci uvex oferuje szeroką gamę produktów rowerowych. Na rowerach szosowych, rowerach górskich, dla komfortu zawodników: kaski rowerowe uvex są stosowane w każdej sytuacji, w której wymagana jest ochrona zgodnie z najnowszymi standardami i nowoczesnymi technologiami.

Kaski i okulary do wszystkich zastosowań.
Kaski rowerowe uvex są dostępne dla dorosłych i dzieci. Ich pole zastosowania jest tak samo zdywersyfikowane, jak samo projektowanie kasków. Niezależnie od tego, czy jesteś w drodze, na ulubionym szlaku, czy w miejskim ruchu - dzięki uvex znajdziesz odpowiednie rozwiązanie na każdą trasę.

Bezpieczeństwo i nowoczesny wygląd
Nowoczesne kaski i okulary uvex są dostępne w wielu różnych kolorach. Po prostu wybierz swój ulubiony kolor i chroń głowę w zależności od gustu. Świetne rozwiązania dla kobiet: mamy także kaski w damskich kolorach.

Firma ma wyraźny cel: spełnienie i podnoszenie standardów bezpieczeństwa.
Według założeń firmy produkty uvex powinny spełniać nie tylko odpowiednie normy, ale również je przewyższać. Bezpieczeństwo, funkcjonalność i wytrzymałość są w pełni przetestowane. Oprócz testów wewnętrznych produkty rowerowe są również testowane przez instytuty badawcze (TÜV). Pochłanianie wstrząsów, wytrzymałość paska i dopasowanie kasku na głowie - uvex spełnia się tylko wtedy, gdy wszystko komponuje się i działa harmonijnie. W przypadku okularów sportowych ochrona UV, określenie poziomu przepuszczalności światła, identyfikacja światła sygnałowego i wytrzymałość mechaniczna soczewek są testowane obok jakości optycznej. Nie bez powodu nazwa uvex jest skrótem od "wyłączony z ultrafioletu" - co oznacza wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym podczas jazdy w pełnym słońcu.