Tubus

Akcesoria rowerowe Tubus - bagażniki, pasy mocujące i nóżki przydatne przy każdym rowerze

Czesci Rowerowe

Firma Tubus została założona w 1988 roku i znana jest jako producent akcesoriów do rowerów, takich jak nóżki i uchwyty sprężynowe do bagażników. Tubus dysponuje szeroką gamą różnych modeli bagażników przystosowanych do długich i krótkich dystansów, a także do przewożenia lekkich i ciężkich pakunków. Produkty Tubus są znane na całym świecie. Funkcjonalność jest najwyższym priorytetem firmy, a każdy bagażnik jest pewnym towarzyszem wypraw. Firma, znana z wysokiej jakości i solidności oferuje 30-letnią gwarancję na wszystkie bagażniki rowerowe. Dlatego możesz mieć pewność, że mimo bagażu wycieczka rowerowa będzie wygodną podróżą, a Ty i Twój bagaż bezpiecznie dotrzecie do miejsca przeznaczenia.

Akcesoria rowerowe Tubus - Paski bagażowe i podpórki na każdą wycieczkę rowerową
Aluminiowe zaciski sprężynowe pomagają rozszerzyć funkcję bagażnika rowerowego. Bagażniki wyposażone w duże sprężyny umożliwiają bezpieczne transportowanie, np. zakupów. Paski bagażowe Tubus z haczykami na końcach zapewniają dodatkową możliwość mocowania bagażu. Elastyczna tkanina zapewnia maksymalne zabezpieczenie i odporność a także zapobiega wypadnięciu bagażu z boku. Poza tym Tubus oferuje stojaki do mocowania i adaptery. Dzięki produktom firmy Tubus - lidera na rynku bagażników można łatwo zaplanować wielodniowe lub długodystansowe wycieczki rowerowe. Ogromny wybór akcesoriów rowerowych sprawia, że znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb.

Bagażniki rowerowe przednie i tylne, które nie są dopuszczane do sprzedaży, dopóki nie spełniają wysokich standardów jakości
Zanim bagażnik Tubus można będzie zamontować na rowerze, jego prototyp jest intensywnie testowany. Opierając się na normach DIN i ISO, wszystkie akcesoria rowerowe są starannie sprawdzane. Normy jakości firmy Tubus są tak wysokie, że testy bagażników wykraczają poza standardy przemysłowe. Aby pomyślnie zdać każdy test wytrzymałości na drodze, każda rama jest narażona na dodatkowe obciążenia. Regularne testy drgań w fazie projektów zapewniają, że wszystkie części i cały produkt mogą wytrzymać ekstremalne obciążenia. Model zostanie produkowany seryjnie tylko wtedy, gdy jego jakość jest znakomita. Tak więc nie bez powodu Tubus jest jednym z najlepszych producentów stalowych bagażników.