Troy Lee Designs

Kultowy status dzięki unikalnemu wzornictwu - odzież freestyle Troy Lee Designs

Odzież

  • Sortowanie według::

0 Wyniki

No products found!

Pod koniec lat 70. Troy Lee - człowiek stojący za imperium designu - zaczął ozdabiać kaski motokrosowe swoich przyjaciół efektownymi projektami. Wkrótce kaski i ubrania Troy Lee wkrótce stały się wyjątkowymi egzemplarzami na tym rynku i przekształciły ich twórcę w pełnoetatowego projektanta.

Dzięki charakterystycznemu stylowi i wysokiej jakości wykonania produkty Troy Lee Designs stały się nieodłączną częścią kolarstwa górskiego. Niezależnie od tego, czy chodzi o rękawiczki, odzież zjazdową, odzież miejską czy też zaawansowane technologicznie kaski full face z włókna węglowego - każdy produkt jest zaprojektowany z miłością i doświadczeniem, wykonany z wysokiej jakości materiałów i pełen przydatnych detali, które pomagają opanować trudy walki z grawitacją.

Dzięki związaniu pracy z różnymi dyscyplinami sportowymi, zespół projektantów Troy Lee mógł zdobyć duże doświadczenie w zakresie dokładnych wymagań dotyczących odpowiednich produktów. Przy pracy nad wszystkimi produktami wykorzystywana jest ta wiedza i doświadczenie, co oznacza, że przykładowo rozwiązania inspirowane motokrosem są również przydatne w produktach MTB.

Rękawice z pełnym palcem wykonane z wielowarstwowego i niezwykle wytrzymałego materiału zewnętrznego doskonale chronią dłonie w przypadku upadku, a cienka i antypoślizgowa część wewnętrzna zapewnia doskonałą czułość, aby optymalnie kontrolować rower. Kaski są pełne sprytnych detali wykonanych w przełomowych technologiach. Od wkładek wykonanych z antybakteryjnego materiału, który odprowadza wilgoć z głowy na zewnątrz, poprzez redukujące wagę elementy z tytanu, aż po kaski na całą twarz z technologią skorupy węglowej inspirowaną technologią lotniczą - produkty Troy Lee Designs zawsze oferują najwyższa jakość i zaawansowaną technologie. Pierwszorzędna jakość materiałów i stylowy design - oto, co składa się na produkty Troy Lee.