Time

Zaawansowany osprzęt rowerowy - pedały dla rowerzystów

Czesci Rowerowe

Firma TIME od dawna cieszy się popularnością wśród rowerzystów. Produkty, takie jak pedały rowerowe i bloki są wynikiem intensywnych prac badawczo-rozwojowych. Są zaprojektowane i stale rozwijane we współpracy z profesjonalistami z branży rowerowej, naukowcami zajmującymi się sportem i ekspertami technicznymi. Firma TIME została założona przez Rolanda Cattina w 1986 roku. Od tamtego czasu akcesoria rowerowe i produkty producenta znają wszyscy profesjonalni rowerzyści. Ciągły rozwój istniejących produktów jest charakterystyczny dla filozofii firmy i pomaga w ustalaniu nowych standardów w zakresie jakości, technologii, wykonania, funkcjonalności, trwałości, komfortu i wzornictwa. Pedały i bloki TIME mają za zadanie poprawę wydajności profesjonalistów podczas wyścigów.

Zaawansowany sprzęt do rowerów - pedały rowerowe
Pedały TIME są produktami high-tech, które są stosowane w międzynarodowych wyścigach rowerowych. Są technicznie najnowocześniejsze, zapewniają idealne ułożenie i dopasowanie stopy i pięty. Kąt wypięcia dobrano tak, aby szybko, łatwo i bezpiecznie stanąć na twardym podłożu. Bezgłośnie pracujące pedały są wykonane ze stali i karbonu tak, że są lekkie, ale solidne. Platformy są wykonane z wytrzymałego materiału i zapewniają dobre wyniki.

Specjalnie zaprojektowane: bloki do pedałów rowerowych
TIME oferuje także bloki, które doskonale pasują do odpowiednich pedałów. Zastosowane lekkie materiały w połączeniu z wysoko zaawansowaną technologią pozwoliły stworzyć płaskie i lekkie bloki. Krótka odległość między osią a podeszwą zapewnia dużą przyczepność na wyścigach w tym podczas jazdy na stojąco w sprintach. Swoboda poruszania się jest zapewniona, bloki są doskonale wyważone. Są łatwe w instalacji. Ich wymiary i ciężar zapewniają maksymalną wydajność. Do bloków dołączone są odpowiednie śruby montażowe. Rozmiar kluczy jest starannie dobierany, aby zagwarantować mocne trzymanie w ekstremalnych warunkach. Kąt wypięcia jest zaprojektowany tak, aby idealnie łączyć funkcjonalność i wydajność.