Tacx

Innovative design. Unique technology. - Roller trainers for your indoor training.

Akcesoria

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

41 Wyniki

Wszystko zaczęło się w 1957r. od małego sklepu rowerowego. Obecnie firma Tacx to innowacyjny i znany na całym świecie producent trenażerów wewnętrznych i rolkowych. Dziś trenażery Tacx należą do standardowego wyposażenia zespołów UCI Pro Tour dla utrzymania ciągłości treningu . Żyjący wielką pasją do wyścigów rowerowych, producent Tacx oferuje szeroki wybór produktów, które wspierają treningi na rowerze oraz doskonali rozwiązania zapewniające planową realizację szkoleń.

Cykl wyścigowy z trenerami Tacx - profesjonalny trening
Trenażery Tacx są przetestowane przez profesjonalistów pod kątem ściśle opracowanych planów treningowych, dają doskonałe wsparcie podczas przygotowywań przedstartowych. Tacx zapewnia odpowiedni trening dla wszystkich poziomów sprawności. Programy i filmy firmy Tacx pozwalają wejść w świat nieograniczonych możliwości. Trenażery doskonale symulują różne aktywności, począwszy od wycieczek dla rowerzystów górskich, po symulacje szosowe czy torowe dla rowerzystów szosowych. Trenażer jest wspaniałym odpowiednikiem każdego rodzaju kolarstwa.

Akcesoria rowerowe Tacx - szkolenie rowerowe na idealnym poziomie
Tacx oferuje również szeroką ofertę akcesoriów rowerowych: stoły robocze, narzędzia do rowerów, w tym zestawy do szybkich napraw, akcesoria do przerzutek, klucze, torebki, bezpieczne i łatwe w eksploatacji uchwyty do bidonów. Dzięki szerokiej gamie produktów Tacx towarzyszy i wspiera rowerzystów zarówno podczas ich treningów jak i zawodów.