Sportourer

Uchwyty do kierownicy i siodełka ułatwiające jazdę

Czesci Rowerowe

Marka Sportourer z Włoch łączy wygodę z nieograniczoną mobilnością na dwóch kołach i indywidualnym postrzeganiem przestrzeni i czasu podczas jazdy na rowerze. Rower stanowi klucz do bardziej aktywnego życia i pozwala doświadczać ducha wolności. Każde siodło i uchwyt kierownicy firmy Sportourer odzwierciedla to credo.
 
Sportourer - wygodne siodełka i uchwyty na kierownicę ułatwiają jazdę
Niezależna marka włoskiej firmy o długich tradycjach Selle Italia dystrybuuje, rozwija i produkuje siodełka rowerowe, uchwyty na kierownice i inne przydatne akcesoria rowerowe o wysokich standardach technologicznych. Wolność powinna być zabawą tak więc celem firmy jest zaoferowanie rowerzystom wysokiego komfortu na siodełku i dobrego uchwytu kierownicy. Firma Sportourer chce motywować ludzi do korzystania z rowerów i dlatego marka koncentruje się na rozwijaniu komfortowych i bezpiecznych produktów o bardzo dobrym dopasowaniu i w wielu wzorach.

Sportourer - zwiększony komfort i bezpieczeństwo
Wszystkie siodełka, uchwyty kierownicy i akcesoria w szerokiej gamie produktów są w jak najlepszy sposób dostosowane do wymagań klientów - niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą sportu, rowerzystą miejskim czy miłośnikiem bezdroży. Firma wyróżnia się użyciem bardzo elastycznych pianek i wkładek żelowych, a także systemem elastomerów do równomiernego rozkładu nacisku i dużej absorpcji wstrząsów. Ponadto firma Sportourer może wykorzystać ponad 120-letnie doświadczenie firmy macierzystej Selle Italia w celu opracowania wyrafinowanych akcesoriów rowerowych spełniających najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Oprócz ergonomicznych uchwytów i akcesoriów, firma oferuje nowoczesne akcesoria do jazdy sportowej, turystycznej i miejskiej. Każda z trzech serii siodełek jest na wysokim poziomie technologicznym i doskonale dostosowana do stylu życia klientów.