smith optics

Czysta widoczność

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

7 Wyniki

Wszechstronne testy, doskonałe materiały - dzięki Smith Optics otrzymujesz wspaniałe okulary i kaski sportowe do użytku na łonie natury
1965 w Sun Valley, Idaho, USA: Smith Optics rewolucjonizuje jazdę na nartach, korzystając z pierwszych na świecie gogli śnieżnych wyposażonych w uszczelniony obiektyw i oddychającą piankę wentylacyjną. Dzisiaj: Smith Optics coraz bardziej poszerza swoje doświadczenie w branży okularów sportowych. Smith Optics produkuje wysokiej jakości okulary do uprawiania sportów na powietrzu.

Okulary przeciwsłoneczne i kaski - Smith Optics oferuje całą gamę nowoczesnych technologii do okularów
Modele Smith Optics są dostępne dla różnych dyscyplin: narciarstwo, snowboard, surfing, motocross, wspinaczka i oczywiście, jazda na rowerze. Wszystkie produkty Smith Optics są poddawane najtrudniejszym testom przez fachowy zespół. Kaski i okulary firmy Smith Optics są solidne i mają wysoką jakość.

Pionier w sportowych okularach i goglach
W początkowym etapie działalności założyciel Smith Optics, dr Bob Smith, z zawodu dentysta, ręcznie wytwarzał pierwsze okulary i stosował instrumenty dentystyczne, piankę i klej. Zanim udało mu się zawrzeć umowę na produkcję przemysłową, wczesne prototypy były składane z przyjaciółmi i znajomymi przy kuchennym stole. Podczas wielu wypraw w góry w celu przetestowania produktów, prototypy były chętnie wymieniane na bilety na wyciągi.

... i najnowocześniejszej technologii
Wśród wielu wynalazków Smith Optics znajdują się między innymi 5-krotna wewnętrzna soczewka przeciwmgielna, seria I / O z systemem szybkiej wymiany soczewek, opatentowany system wentylacji "Turbo Fan", jak również regulowany system wentylacji soczewek "Regulator", który również jest opatentowany. Dalsze patenty to system Roll-off do okularów downhill i MotoX oraz system ODS (Ocular Docking System), który umożliwia integrację soczewek optycznych w okularach przeciwsłonecznych i goglach śnieżnych. Wśród najnowszych osiągnięć są również soczewki ChromaPop, która oferują nieograniczoną polaryzację, klarowność i intensyfikację kolorów.

Pomysłowość, talent i pasja
To, co czyni Smith Optics tak wyjątkowym, to w rzeczywistości zespół tej firmy. Okulary sportowe i sprzęt zostały zaprojektowane z myślą o całości i są testowane w kółko, dopóki nie spełnią najwyższych wymagań. W końcu powinieneś cieszyć się naturą, sportem i ruchem, a nie martwić się słabymi okularami.