•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

SIDI
Sukces gwarantowany wynikiami, komfortem I pasją

Jakość, tradycja, innowacja, styl I komfort. Na szosie czy poza nią - SIDI po prostu się sprawdza. Kolarze z calego świata polegają na butach rowerowych SIDI i wiedzą, że obuwie tej marki regularnie staje na podium na całym świecie.

Nazwa firmy pochodzi od dwóch sylab z nazwiska i imienia założyciela firmy - Dino Signori, a w świecie rowerowym marka SIDI jest synonimem wysokiej klasy butów rowerowych. To co czyni obuwie Sidi wyjątkowym to ponadprzeciętna jakość, wyważenie między tradycją i innowacją, stylem i komfortoem oraz oczywiście nieograniczona niczym pasja do kolarstwa. Dodatkiem do znakomitego dopasowania i starannego wykonania są przede wszystkim innowacyjne technologie w butach z każdego zakresu cenowego.

WOMEN i MEGA Last Idealnie dopasowane do każdej stopy

Termin“shoe last” opisuje kształt stopy do którego produkowane są buty. Obuwie rowerowe Sidi zawsze opracowywane jest tak by pasować jak najlepiej. Dlatego marka Sidi oferuje buty na rower nie tylko w standardowej wersji, ale także w specjalnych wersjach dla kobiet (“WOMEN”) oraz dla posiadaczy szerokich stóp (“MEGA”). MEGA LAST zapewnia idealne dopasowanie do szerokiej stopy dzięki szerszemu wycięciu cholewki. Kształt WOMEN last jest specjalnie zaprojektowany pod węższe stopy.

1 miejsce dla Sidi NAGRODY CZYTELNIKÓW MAGAZYNÓW TOUR I GRAN FONDO

Jakość obuwia rowerowego Sidi jest absolutnie niezaprzeczalna i dlatego marka została nagrodzona pierwszym miejscem w kategorii w plebiscycie czytelników magazynu TOUR. Magazyn Gran Fondo magazine także zapoczątkował ranking czytelników, w którym marka Sidi wybrana została “Najlepszą Marką 2017” w kategorii “Obuwie rowerowe”.