Selle SMP

Italian quality bicycle saddles for him and her

Czesci Rowerowe

Firma Selle SMP została założona przez Martino Padovę w Padwie (Włochy) w 1947. Firma jest teraz w rękach dwóch jego synów Franco i Maurizio. Ta należąca do rodziny firma wyspecjalizowała się w rozwoju i produkcji najwyższej jakości, ergonomicznych siodełek do rowerów szosowych, MTB, triathlonowych, elektrycznych i trekkingowych – wszystkie w 100% wytwarzane są we Włoszech.

Najwyższej klasy siodełka Made in Italy
Selle SMP docenia doświadczenia i umiejętności swoich pracowników. Dlatego nie tylko badania i rozwój wykonywane są we Włoszech, ale także cały proces produkcji tych najwyższej jakości siodełek. Wszystkie materiały wykorzystywane do produkcji siodełek pochodzą wyłącznie z Włoch, gdzie są także produkowane, sprawdzane i pakowane. Selle SMP projektuje we Włoszech, produkuje we Włoszech i sprzedaje swoje produkty na całym świecie.

Selle SMP – “Przystosowane do Twojego ciała”
Zgodnie z filozofią “przystosowane do Twojego ciała ”, marka Selle SMP produkuje ergonomiczne siodełka rowerowe wysokiej jakości innowacyjne technologicznie. Od karbonowych siodełek po samomodelujące inserty żelowe - firma stale pracuje nad dopasowaniem i doborem materiałów by jeszcze lepiej przystosować siodełka do anatomii kolarzy. Poświęcenie czasu na ciągły rozwój przynosi wymierne efekty – wielokrotnie nagradzane siodełka Selle SMP nie tylko znane są na całym świecie, ale także używane przez profesjonalistów podczas największych wyścigów kolarskich na świecie.