Selle Royal

Zawsze mocno w siodle

Czesci Rowerowe

Producent siodełek rowerowych, firma ‘Selle Royal’ powstała w 1956 we Włoszech i od tego czasu rozwinęła się w producenta siodełek rowerowych o międzynarodowej sławie. Zarówno profesjonaliści jak i kolarze amatorzy korzystają z szerokiej oferty siodełek rowerowych oferowanych przez włoskiego producenta, które charakteryzuje wysoki standard jeśli chodzi o wygląd oraz stopien zaawansowania. Na bazie wysokiej jakości materiałów, technologii i naukowych opracowan kolarskich ekspertów firma ‘Selle Royal’ produkuje standardowe modele siodełek rowerowych z komfortową wyściółką jak również w komfortowych wymiarach. W ten sposób kolarze amatorzy i zawodowcy mogą cieszyć się z idealnej pozycji na siodełku w każdej sytuacji.

Produkty marki ‘Selle Royal’ w zawodowym sporcie – dla komfortu jazdy
Obojętnie czy do roweru szosowego, roweru górskiego czy miejskiego ‘Selle Royal’ oferuje właściwe siodełka różnego przeznaczenia. Każdy rowerzysta siedzi inaczej i inaczej rozkłada się jego nacisk na siodełko dlatego ‘Selle Royal’ opracowała siodełka w czterech, różnych kategoriach: ‘sportowe’, ‘atletyczne’, ‘średnie’ i ‘relaks’. Każda seria bierze pod uwagę różne punkty kontaktu kolarza z jego siodełkiem. Efektem jest komfortowa i/lub sportowa pozycja podczas której kąt tułowia jest idealny za każdym razem gdy siadasz na siodełku.

Torebki podsiodłowe ‘Selle Royal’ – użyteczne akcesoria oszczędzające miejsce
Dodatkowo firma ‘Selle Royal’ oferuje torebki podsiodłowe, które doczepia się tuż pod siodełkiem używając systemu zatrzasków, które pozwalają zaoszczędzić miejsce. Sportowe, modne i funkcjonalne, torebki podsiodłowe ‘Selle Royal’ oferują dodatkoe miejsce na przechowanie narzędzi, zapasowej dętki i innych drobiazgów.