Selle Italia

Najbardziej poszukiwane siodełka rowerowe

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

23 Wyniki

Historia sukcesu marki Selle Italia zaczęła się w małej wiosce Corsico w 1897 roku. W momencie gdy pierwsze siodełka, zaprojektowane do rowerów transportowych wyszły z linii produkcyjnej, a następnie gdy firma zaczęła koncentrować się w następnych latach na produkcji artykułów sportowych dla kolarzy. Od tego czasu wiele zmieniło się także w produkcji siodełek: pierwsze wykonywane były ze stali I skóry, a obecnie firma w sposób widoczny koncentruje się na komforcie I ergonomii. Obecnie częścią asortymentu produktów Selle Italia stanowią siodełka z wyściółką żelową oraz siodełka specjalnie dostosowane do kobiecej anatomii.

Ergonomiczne siodełka wysokie jakości – także do użytku w terenie oraz w triathlonie
Gama produktów Selle Italia jest olbrzymia. Wielki wybór siodełek do rowerów szosowych, mtb, przełajowych i triathlonowych pozwala wszystkim rowerzystom znaleźć siodełko odpowiednie dla siebie. Selle Italia stała się szczególnie popularnym producentem siodełek w dyscyplinach takich jak triathlon i profesjonalne kolarstwo. Stało się tak ponieważ tam gdzie liczy się każdy detal, potrzebny jest maksymalny wysiłek, a dzięki solidnej konstrukcji i technicznemu wyrafinowaniu każdej konstrukcji siodełka Selle Italia nie mają sobie równych i stają się wyborem profesjonalistów, przekonanych o ich niezwykłej jakości. Także w sektorze off-road firma staje się coraz bardziej przedmiotem dyskusji. Ale niezależnie od dyscypliny włoski producent zawsze koncentruje się na jadącym na rowerze. Poza siodełkami szosowymi, przełajowymi, mtb i triathlonowymi włoska firma oferuje także akcesoria do siodełek takie jak torebki oraz opaski na obręcze.

Selle Italia – komfortowe siodełka dla kobiet i mężczyzn   
Aby ciągle rozwijać się i sprzedawać idelne rozwiązania dla wymagających kolarzy Selle Italia pracuje wraz zespołem ekspertów, w skład którego wchodzą osoby uprawiające różne dyscypliny. Wielkim wyzwaniem jest produkowanie siodełek, które idealnie spełniają oczekiwania kolarzy jeśli chodzi o komfort i ergonomię.