SealSkinz

Odzież rowerowa na każdą pogodę

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

17 Wyniki

Skarpety kolarskie, rękawice i obuwie spełniające najwyższe wymagania
Produkty SEALSKINZ idealnie dopasowują się do potrzeb rowerzystów, którzy w niepogodę chcieliby dobrze radzić sobie na drodze. To natura była inspirującym przykładem dla funkcjonalności produktów. Foki (ang SEAL) są doskonale przystosowane do życia w wodzie. Także produkty rowerowe SEALSKINZ są wyposażone w technologię zapewniającą rowerzystom dotarcie do celu bez przemoczenia odzieży. Materiały i wykończenie produktów umożliwiają elementom “oddychać”. Marka oferuje na przykład rękawiczki, skarpetki i nakrycia głowy w różnych rozmiarach, rozmiarach i wzorach.

Wodoodporne, oddychające, nieprzewiewne: skarpetki rowerowe dla najwyższych wymagań
Produkty SEALSKINZ BIKING są specjalnie dostosowane do potrzeb rowerzystów, którzy lubią jeździć w czasie niepogody. Bez względu na to, czy pada deszcz, czy jeździsz po kałużach: skarpetki są w 100% wodoodporne, a także oddychające. Co więcej, skarpetki oferują bardzo wysoki komfort noszenia i są idealne dopasowanie. Dla idealnego dopasowania w podeszwie, na kostkach i piszczeli zastosowane są elastyczne mankiety, które zapewniają skarpetom idealne ułożenie na całej długości nogi. Jeśli skarpetki zmoczą się podczas jazdy, zawarta w nich wełna merynosów pozwala na niezawodne odprowadzenie wilgoci.

Lekkie, ale wytrzymałe rękawice rowerowe na każdą pogodę
Niezależnie od tego, czy są to praktyczne rękawice na każdą pogodę, czy też wytrzymałe rękawice zimowe do jazdy w mroźne i deszczowe dni, w terenie na rowerze górskim lub podczas wycieczki po mieście lub trekkingu: rękawice SEALSKINZ BIKING są bardzo wszechstronne. Ich wykończenie zapewnia przyjemny komfort noszenia, nawet jeśli jeżdzisz w trudnych warunkach. Firma gwarantuje również ochronę przed wiatrem i wodą. SEALSKINZ oferuje odpowiednie modele rękawic na zimne i ciepłe pory roku. Dopasowanie, elastyczność i komfort noszenia są w tych produktach optymalnie połączone. Aby móc płynnie i bezpiecznie manipulować dłońmi na kierownicy , rękawiczki mają dodatkową powłokę na palcach. Niektóre modele rękawic zapewniają osobom noszącym okulary specjalną powłokę na kciuku, która pozwala na łatwe usuwanie pary z soczewek.