RUDY PROJECT

Twoje specjalistyczne okulary sportowe i kaski z Włoch

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

14 Wyniki

RUDY PROJECT - Si! Okulary i kaski są olśniewające, nie tylko w słońcu, ale także w odniesieniu do technologii i wzornictwa!
Okulary i kaski zaprojektowane specjalnie dla rowerzystów. Firma RUDY PROJECT została założona przez projektanta Rudy Barbazza w 1985 roku.

Okulary sportowe 100% Made in Italy
Aby spełnić wysokie wymagania jakie mają zawodnicy podczas wyścigów kolarskich, RUDY PROJECT oferuje produkty bezpieczne i ergonomiczne.

Wzory z indywidualnym sznytem
To niepowtarzalny wdzięk fantazyjnego włoskiego wzornictwa okularów sprawia, że RUDY PROJEKT jest wyjątkową firmą. Każda pojedynczy artykuł łączy postęp technologiczny z estetycznym wyglądem. Technologia i design są tutaj najważniejsze.

Wysokiej jakości materiały dla zdrowia Twoich oczu
Wybór materiałów RUDY PROJECT gwarantuje trwałość produktów. Marka używa wyłącznie wysokiej jakości tworzyw sztucznych i metali. Bezpieczeństwo i niezawodność sprawiają, że okulary RUDY PROJEKT to wyjątkowo lojalny towarzysz każdego rowerzysty.

Komfort i wspaniałe cechy.
Lekkie konstrukcje, regulowane mostki i słuchawki. Okulary RUDY PROJECT można łatwo wyregulować według własnych upodobań aby zapewniały wysoki komfort noszenia. Jeśli chodzi o soczewki, firma korzysta z wysokiej jakości soczewek wykonanych z najnowocześniejszych materiałów. Tak więc Twoje oczy są chronione przed szkodliwym światłem i zewnętrznymi czynnikami. Do okularów dołączone jest poręczne i praktyczne etui na okulary, które chroni okulary oraz soczewki zastępcze. Okulary RUDY PROJECT są idealnie dopasowane do soczewek optycznych.