RST

Ekspercka wiedza w kolarstwie

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

13 Wyniki

RST to specjaliście w konstruowaniu i produkowaniu rowerowych widelców amortyzowanych używanych w różnych dyscyplinach. Firma produkuje widelce z dobrymi systemami zawieszenia do rowerów górskich i miejskich. Nazwa to rozwinięcie skrótu Rapid Suspension Technology – stąd już nazwa firmy oznacza wysokie standardy produkcji i wyrafinowane systemy zawieszenia. RST jest jednym z wiodących, światowych producentów amortyzowanych widelców do rowerów górskich. Systemy przednich widelców RST używane są na całym świecie zapewniając rowerom górskim najlepszą jakość zawieszenia.

Produkty do kolarstwa górskiego RST – ekspercka wiedza w kolarstwie   
RST rozwija i wytwarza szczególnie dobre widelce od 1990 roku. Z 25letnią tradycją w produkcji widelców amortyzowanych firma ofertuje prawdziwie ekspercką wiedzę. Doświadczenie i wiedza techniczna zdobyta przez lata mają wpływ na opracowywanie nowych modeli widelców pozwalając kolarzom górskim na całym świecie pokonywać wszystkie wyzwania w ciężkim terenie. Konstrukcja, systemy zawieszenia, technologia tłumienia, skok, regulacja, waga i rozmiary – każdy detal widelców do rowerów górskich RST jest zaprojektowany dla najlepszych osiągów. RST ma modele z aluminiową koroną, stalową sprężyną i hydraulicznym tłumieniem. Do użycia w dircie producent oferuje widelce, które obiecują dobre prowadzenie, pewny kontakt z podłożem i czyste zawieszenie. Skok jest zawsze dostosowany do rodzaju użytkowania.

Produkty rowerowe RST – części wysokiej jakości  
Specjaliści od widelców rowerowych oferują także specjalne modele do rowerów miejskich, które zmieniają codzienne podróże do pracy w prawdziwą przyjemność. Widelce RST do rowerów miejskich/trekkingowych przeznaczone są do jazdy po asfalcie. Jazda rowerem miejskim z widelcem RST jest komfortowa, bo technologia zawieszenia pozwala tłumić wszelkie nierówności drogi. Skok zawieszenia pozwala i także wyjechać w bezdroża. Poza wysokiej klasy widelcami amortyzowanymi firma RST oferuje także sterówki. Rury sterowe są o różnej długości i z różną długością gwintu.