Rohloff

Akcesoria rowerowe o wysokim standardzie funkcjonalności, niezawodności i trwałości

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

28 Wyniki

Firma Rohloff została założona w 1986 roku i znana jest z innowacyjnych technologii napędowych, które dosłownie poruszają się zgodnie z rytmem rowerzysty. Charakterystycznymi cechami całego asortymentu części rowerowych są: wysoki standard wykonania, funkcjonalność, niezawodność i trwałość. Ta firma specjalizująca się w technologii oferuje między innymi: tarcze hamulcowe, zębatki, łańcuchy, osłony, piasty i różne systemy montownia tych części . Jednak zakres produkcji firmy Rohloff obejmuje również narzędzia do łańcuchów i specjalne smary rowerowe. Firma Rohloff jest w pełni zautomatyzowana w produkcji łańcuchów, szeroko zwana również jako "Zielony Potwór". Jednym z najważniejszych obszarów działalności firmy Rohloff jest produkcja przekładni, które są stale udoskonalane dzięki badaniom i rozwojowi.

Akcesoria rowerowe Rohloff - 14-biegowe przekładnie planetarne
Firma Rohloff opracowała w ciągu kilku lat dużą gamę produktów wysokiej jakości. Dla rowerzystów o wysokich wymaganiach firma produkuje 14-biegowe, wysokiej jakości piasty z przekładniami planetarnymi, które są używane zarówno przez amatorów, jak i przez profesjonalnych kolarzy. Typowy produkt Rohloff cechuje płynne prowadzenie i szeroki zakres przełożeń. Co więcej, rzadko wymagają one konserwacji. Nawet w ekstremalnych warunkach piasta Rohloff będzie dobrze funkcjonować. Szeroka gama akcesoriów marki Rohloff obejmuje także koła zębate, napinacze łańcucha, tarcze hamulcowe i zestawy do wymiany oleju. Piasty z przekładnią planetarną są bardzo dobrze przystosowane do stosowania w ekstremalnych terenach.

Rohloff - smary rowerowe - płynne i bezszelestne ruchy elementów rowerowych
Wszystkie części rowerowe działają bez zarzutu, gdy są dobrze nasmarowane. W przypadku długich przejażdżek dla zapewnienia wysokiej trwałości pojedynczych elementów rowerowych Rohloff oferuje specjalne produkty. Co więcej, ich zaletą jest biodegradowalność. Olej stosowany w smarach ma wysoką stabilność, działanie wypierające wodę i bardzo dobre właściwości przenikania i ślizgania. Olej Rohloff był testowany bardzo intensywnie i jest używany specjalnie do łańcuchów rowerowych. Jego szczególny skład chemiczny chroni elementy przed zużyciem spowodowanym rdzą. Co więcej, ten specjalny środek smarujący jest łatwy i precyzyjny w dozowaniu.