Reverse

części do grawitacyjnego MTB gdy potrzebna jest wysoka jakość

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

21 Wyniki

WYTRZYMAŁE KOMPONENTY REVERSE ŚWIETNIE SPISUJĄ SIĘ NA SZLAKU
Firma Reverse Components oferuje szeroką gamę wysokiej klasy części rowerowych do wszystkich dyscyplin począwszy od cross country po downhill, ale z naciskiem na sporty grawitacyjne. Zmotywowani potrzebą produkowania niezawodnych części pracownicy firmy, która znajduje się w Black Forest, czerpią inspiracje z własnego zamiłowania do kolarstwa górskiego.

Niezawodne części nie tylko sprawiają, że czujesz się lepiej na swoim rowerze, ale są także szczególnie ważne gdy chodzi o bezpieczeństwo i zdrowie podczas dużych obciążeń, typowych dla takich dyscyplin jak freeride, dirt czy w downhill. Wszystkie kierownice i mostki Reverse przechodzą intensywne testy obciążeniowe, przeprowadzane według standardu EFBe MTB-G (=gravity). Zanim prototyp trafi do masowej produkcji jest dokładnie testowany.

Przez ponad 10 lat Reverse testowało i rozwijało swoje produkty poprzez udział w wyścigach oraz badania w laboratoriach. Szukają nowych inspiracji oraz informacji o swoich produktach Reverse Components blisko współpracuje z Factory Racing Team, w którego skład wchodzą krajowi oraz międzynarodowi, profesjonalni sportowcy.

Reverse oferuje wszystkie komponenty, których potrzebujesz uprawiając różne dyscypliny kolarstwa górskiego: obręcze, mostki, stery, chwyty, siodełka, sztyce, korby, prowadnice łańcucha, zębatki oraz szeroki asortyment kierownic i pedałów.

Jako, że rowery do sportów grawitacyjnych nie muszą być czarne wielu rowerzystów montuje kolorowe części wedle swego gustu. Reverse oferuje większość dodatkowych, anodyzowanych części w różnych kolorach i w ten sposób umożliwia ci nadanie twojemu rowerowi specjalnego wyglądu.

Od samego początku Reverse Components zachowuje bliski kontakt ze sceną sportów mtb. Jako firma będąca własnością rowerzystów, która dosłownie rozwijała się na ścieżkach Reverse oferuje nowoczesne komponenty do rowerów górskich z historią: wytrzymałe, stylowe i zrobione z pasją.