REMA Tip Top

Zestawy naprawcze do szybkich i profesjonalnych napraw rowerów

Akcesoria

Firma REMA Tip Top jest znanym na całym świecie producentem akcesoriów rowerowych do konserwacji i naprawy rowerów. Dzięki wszechstronnej gamie zestawów naprawczych firma oferuje wszystkie akcesoria potrzebne do należytego utrzymania rowerów miejskich, rowerów górskich i rowerów szosowych. Firma została założona w 1937 roku i od tego czasu konsekwentnie rozszerza swoją ofertę produktów do konserwacji rowerów. Dzisiaj REMA Tip Top oferuje produkty do pielęgnacji rowerów, które pomagają w naprawie dętek w profesjonalny, szybki i bezpieczny sposób. Zestawy naprawcze REMA Tip Top są wynikiem innowacyjnej technologii klejenia i specjalnych mieszanek gumowych, pomagają w naprawie uszkodzenia opony w rowerach: trekkingowym, cruiser lub BMX w ciągu kilku minut.

Naprawa rowerów z akcesoriami RemA. Tip Top - Bike miej go zawsze przy sobie Gama wysokiej jakości marki REMA Tip Top obejmuje zestawy naprawcze, środki do mycia rąk, płyn do wulkanizacji, łatki do dętek i narzędzia do wymiany wentyli. Jako międzynarodowy producent zestawów naprawczych do rowerów, firma znana jest z szerokiej gamy produktów do wszelkiego rodzaju napraw rowerów. Z zestawem naprawczym REMA Tip Top, otrzymasz wszystkie ważne akcesoria, których potrzebujesz, aby szybko zreperować rower. Marka REMA Tip Top należy do standardowego wyposażenia wielu rowerzystów. Środek do czyszczenia rąk pomaga czyścić brudne ręce w mgnieniu oka - i bez wody.

Łatki do naprawy opon i dętek REMA Tip Top - przyjazne dla środowiska produkowane produkty do pielęgnacji rowerów Butelki, potłuczone szkło, gwoździe, ostre kamienie i dziury mogą wpływać na funkcjonalność opony rowerowej. Po przebiciu dętki rowerowej możesz ją szybko naprawić za pomocą łatki REMA Tip Top. Po naprawie opona może być używana bez utraty jakości. Łatki do naprawy opon i i dętek mogą być używane podczas wycieczek rowerowych i pozwalają na ponowne napompowanie opony wymaganym ciśnieniem. Dzięki REMA Tip Top, rowerzyści hobbyści i profesjonalni sportowcy decydują się na produkty do pielęgnacji, które są również przyjazne dla środowiska. Płyn wulkanizacyjny w małych praktycznych tubkach jest używany wewnątrz opony, aby skutecznie ją uszczelnić. Łatki są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, aby zapewnić idealne warunki dla otworów o różnej wielkości. Narzędzia do usuwania wentyli pozwalają je wymienić w ciągu kilku sekund.