Race Face

Do wymagających przejażdżek w górach

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

4 Wyniki

Dziś firma Race Face należy do liderów rynku światowego w zakresie wytwarzania komponentów rowerowych takich jak kierownice, wsporniki i sztyce. Firma ma siedzibę w Vancouver, w stanie Karolina, Kanada. Masyw gór The North Shore oferuje doskonałe warunki by poddać wszystkie produkty rowerowe testom w ekstremalnych warunkach. Dlatego każdy pojedynczy element spełnia wysoki standard jakości. Każde akcesorium charakteryzuje się niską wagą, innowacyjnym designem i szczególnie dobrą jakością wykonania. Doskonałe technologie i zastosowanie specjalnych stopów sprawiają, że produkty Race Face są idealnym wyborem w ekstremalnych warunkach terenowych i dlatego firma sponsoruje dziś międzynarodowy zespół, który odniósł sukces.

Komponenty rowerowe Race Face - dla wymagających rowerzystów górskich
Aby zapewnić bezpieczeństwo siodełka, technologie akcesoriów rowerowych powinny być trwałe. Kierownica Race Face jest przeznaczona do wymagającej jazdy na rowerze górskim. Aluminiowe kierownice mogą być jednak stosowane również w rowerach hybrydowych lub turystycznych. Aby uniknąć niebezpieczeństw na drodze i podczas ostrych manewrów, te akcesoria rowerowe są piaskowane. Płynne przejścia i cieniowana konstrukcja zwiększają stabilność i trwałość. Kierownice rowerów są dostępne w różnych wersjach. Race Face: właściwości materiału robią wrażenie na wszystkich trasy zjazdowe, niezależnie od stopnia ich trudności.

Race Face MTB - siodełka i sztyce do ekstremalnych wypraw MTB
Ważne są nie tylko umiejętności rowerzystów górskich, ale także technologia ich wyposażenia. To, jak bezpiecznie i skutecznie kolarz siedzi na siodełku, często zależy od właściwej pozycji na siodełku. Modele Race Face można łatwo, szybko i precyzyjnie regulować dzięki innowacyjnej głowicy zacisku. Również wykończenie powierzchni zostało starannie wybrane. Aby upewnić się, że skały, korzenie i gałęzie nie pozostawią żadnych śladów na sztycy, powierzchnie są piaskowane i anodowane. Aby zapewnić bezpieczne przejażdżki na trudnych trasach, Race Face oferuje sztyce do rowerów górskich, które doskonale opanują wyzwania, jakie stawiają ekstremalne tereny.