Pirelli

Opony rowerowe Pirelli

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::

0 Wyniki

No products found!

Ponad 100 lat doświadczeń składa się na produkty chińskiego producenta opon z siedzibą w Mediolanie. Tak produkowane są wysokiej klasy opony do samochodów, motocykli i rowerów. Jako jedna z wiodący, międzynarodowych firm produkujących wysokiej klasy, prestiżowe opony Pirelli oferuje szczególnie duży wybór rowerowych opon Pirelli na różne warunki pogodowe oraz na różne nawierzchnie. Opny rowerowe tej marki wg założeń mają zapewniać idealne prowadzenie, trzymać jakość na długich przebiegach oraz być przyjazne dla środowiska.

P ZERO VELO
Doświadczenie liczące ponad wiek w świecie wyścigów jest w końcu dostępne dla ambitnych kolarzy szosowych. W oponie Pirelli P Zero Velo kolarstwo szosowe łączy się z niezawodnością, szybkością i przyczepnością Pirelli. Bo możliwości opony także definiują możliwości kolarza.

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE,TOPOWE OSIĄGI!
Już przez długi czas Pirelli ustanawiało standardy w świecie sportów motorowych. P Zero Velo przynosi typowe, włoskie zamiłowanie do projektowania i inżynierii do świata kolarstwa. Doświadcz innowacyjnych technologii!