•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

odlo
Wysokiej jakości bielizna termoaktywna odlo

Nie ma znaczenia czy jesteś amatorem czy zawodowcem – właściwy ubiór na rower jest równie ważny jak rower, który jest idealnie wyposażony pod kątem wszystkich oczekiwań i wyzwań. Marka Odlo jest uważana za wynalazcę technicznej odzieży funkcyjnej. Dziś odlo wciąż jest liderem na europejskim rynku wysokiej klasy odzieży termoaktywnej. Kolarze z całego świata wiedzą jak ważne jest idealne dobranie bielizny. Jest komfortowa w noszeniu i powinna być zaprojektowana tak by zapobiegać otarciom i uciskom. Ponadto wysokiej klasy bielizna termoaktywna odlo spełnia także oczekiwania kolarzy, którzy chcą jeździć przy złej pogodzie. r.

Odzież dla mężczyzn i kobiet  
Ubrania funkcyjne mają specyficzne przeznacznie – ofertować świetną funkcjonalność. Producent odzieży termoaktywnej odlo oferuje szeroki wybór koszulek kolarskich, spodenek, spodni oraz koszul, które spełniają najwyższe oczekiwania podczas użytkowania. Dla osiągania dobrych wyników na wszystkich trasach wyścigowych na świecie odlo oferuje wybór podstawowych i praktycznych produktów, które dają mężczyźnie i kobiecie dobry wygląd. Odlo projektuje stroje rowerowe dla obu płci by towarzyszyć rowerzystom na ich drodze do nowych, lepszych czasów. Każdy element stroju ma na celu zapewnić komfort. Dlatego każdy produkt testowany jest przez zespół badających materiały oraz kolarzy zanim trafi na rynek.

W każdą pogodę: ubiory odlo przystosowują się do twych potrzeb  
Podczas wyścigu zawodowcy nie mogą być zależni od pogody. Dlatego dla ścigających się sportowców ważne jest ubieranie właściwego stroju na każdą pogodę. Każdy element musi być dobrze zaprojektowany i wykonany. Tylko wtedy kolarz może utrzymać swój właściwy mikroklimat, który pomaga im w osiągnięciu celów. Podkoszulki termoaktywne odlo to godny zaufania wybór na każdą pogodę. Kolarze jeżdżący w strojach oldo nie przejmują się tym czy świeci słońce, pada deszcz czy wieje. Technologia odlo jest pełna innowacji by umożliwić kolarzom start i ukończenie swojej wycieczki czy zawodów z odpowiednią, zadowalającą temperaturą ciała.

EVOLUTION BLACKCOMB

Materiał EVOLUTION BLACKCOMB wykonany jest w dużej mierze z poliestru z odzysku. Jego zaletą jest nie tylko to, że jest odnawialny, ale także ma bardzo dobrą oddychalność, szybko schnie i ma właściwiości antybakteryjne.