Muc-Off

produkty do czyszczenia i pielęgnacji – eksperci od czyszczenia rowerów

Akcesoria

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

69 Wyniki

Firma Muc-Off oferuje szeroki wybór produktów do pielęgnacji rowerów. Osoby, które kochają swoje rowery i chcą nimi jeździć po drogach i w terenie przez wiele lat powinny używać produktów do pielęgnacji i konserwacji Muc-Off takich jak środki do czyszczenia rowerów, środki do czyszczenia łańcuchów czy preparaty do czyszczenia hamulców- wszystkie z nich są stworzonwe aby całościowo czyścić i chronić każdą część roweru. Ponadto gama produktów obejmuje gąbki, pasty, pianki do czyszczenia i ściereczki. Każda część w rowerze: kierownica, widelec, napęd czy tryby mogą ubrudzić się, zatłuścić, zardzewieć lub zakurzyć się. Muc-Off wychodzi naprzeciw z właściwymi produktami do konserwacji twojego roweru.

Produkty do czyszczenia i pielęgnacji Muc-Off – eksperci od czyszczenia rowerów
Firmę Muc-Off założono w 2007, a firma od początku poważnie myślała nad tym jak perfekcyjnie wyczyścić rower i o niego dbać. Intensywnie testowano różne płyny, smary, oleje oraz inne środki smarujące do rowerów. Ciągle testowano nowe formuły preparatów by stworzyć przekonywujący produkt dla tych, którzy znacząco chcą wydłużyć życie swojego roweru. Ambitnym celem firmy Muc-Off było opracowanie produktów dzięki którym możesz umyć wszystkie części swojego roweru. Dlatego specjaliści stworzyli szeroką gamę produktów w tym sprayów do łańcucha, odtłuszczaczy, a nawet środków czyszczących do rąk

Zestawy do czyszczenia rowerów Muc-Off – Wszystko pod ręką
Aby umyć cały rower potrzebujesz różnych, specjalnych produktów. Środek czyszczący Muc-Off, środek do czyszczenia łańcucha i hamulców to przykładowy, podstawowy element wyposażenia, bo każda część roweru wymaga specjalnego traktowania. Dobre rezultaty, które odbiją się na dłuższym okresie pomiędzy przeglądami twojego roweru uzyskasz stosując odpowidenie produkty do pielęgnacji. Na przykład hamulce w rowerze wymagają innego traktowania niż zardzewiały lub zabrudzony łańcuch. Ponadto rejony trudno dostępne dosięgniesz specjalną szmatką lub odpowiednio ukształtowaną gąbką lub szczotką. Jako, że praktyczne jest posiadanie wszystkiego co potrzebne jest do czyszczenia i pielęgnacji roweru pod ręką firma Muc-Off oferuje zestawy do czyszczenia. Pozwalają oszczędzić rowerzyście dużo czasu.