Motorex

MOTOREX PRODUKUJE WYSOKIEJ KLASY OLEJE I SMARY ORAZ PRODUKTY DO PIELĘGNACJI OD 1947 ROKU.

Akcesoria

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

17 Wyniki

Motorex to szwajcarska firma znana na świecie ze specjalizacji w produkowaniu wysokiej klasy olejów i produktów do pielęgnacji. We współpracy z międzynarodowymi ekipami kolarskimi, specjalistami od handlu detalicznego i czołowymi firmami z branży rowerowej Motorex tworzy wysokiej klasy produkty, które spełniają różne oczekiwania ze strony kolarzy. Obojętnie czy jesteś profesjonalnym sportowcem czy kolarzem – amatorem, wysokiej klasy smary Motorex gwarantują długie życie oraz świetną pracę Twojego roweru. Dobre smary i oleje oferuję nie tylko lepszą pracę komponentów, ale także zwiększają żywotność materiałów co przynosi oszczędności.
 
Szeroka gama produktów Motorex oferuje wszystko, czego potrzeba dla nowoczesnej ochrony roweru – od olejów i smarów przez produkty do konserwacji po środku do czyszczenia. Łańcuch, widelec i łożyska na pewno będą pracowały cicho i lekko przez długi czas gdy użyje się wysokiej jakości lubrykantów. Oleje do amortyzatora i dampera zawierające dodatki obniżające tarcie poprawiają czucie oraz poprawiają pracę elementów zawieszenia. Sprawdzone pasty montażowe wydatnie chronią przed korozją i zapewniają najlepsze funkcjonowanie przy złej pogodzie.

Ci, którzy chcą przygotować rower do kolejnych wypraw mogą sięgnąć po kompletne zestawy zawierające szczotki, różne środki do czyszczenia i ochrony oraz chusteczki do wycierania. Z poszanowaniem dla środowiska naturalnego, wrażliwego na środki chemiczne Motorex zawsze dba o otoczenie.