•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

MAVIC

LE SANG JAUNE

MAVIC – LE SANG JAUNE

MAVIC, francuska firma opracowująca wyrafinowany sprzęt kolarski została założona w Lyonie, w 1889 i jest postrzegana jako pionier przez pasjonatów kolarstwa szosowego. LE SANG JAUNE to więcej niż tylko slogan – to firmowe DNA, oznaczające najwyższe osiągi, partnerstwo i niezawodność. Kolarze szosowi i górscy szczególnie doceniają międzynarodowy serwis i wsparcie oferowane przez firmę Mavik podczas największych zawodów kolarskich na świecie. Specjaliści od kół widzą siebie jako niezawodnego partnera dla zawodowców, ścigających się i hobbystów - amatorów, którzy podzielają ich pasję do kolarstwa używając innowacyjnych komponentów najwyższej klasy i ciesząc się niezapomnianymi chwilami.

UST – STANDARD DLA OPON BEZDĘTKOWYCH

Od teraz specjaliści od kół z MAVIC odgrywają ważną rolę w wyścigach kolarskich w temacie “opony bezdętkowe”. Znany producent kół z Francji łączy obręcze i opony, które nie potrzebują dętek w praktycznie wszystkich modelach kół z kolekcji szosa. W ten sposób specjaliści od kół chcą osiągnąć najlepszy z możliwość balans pomiędzy osiągami, niezawodnością i bezpieczenstwem. Poza osiągami całego zestawu skupiają się na łatwym prowadzeniu jak również łatwym montażu i demontażu opon. Technologią “Universal System Tubeless” (UST) Mavic prezentuje opatentowany system, który jest jednocześnie pierwszym systemem w kolarstwie reprezentującym ustandaryzowaną i certyfikowaną kombinację opony bezdętkowej i koła.

MAVIC

Ekskluzywny materiał Mavic z technologią 37.5 Technology używa aktywnych cząsteczek by przyciągać wilgoć i absorbować ciepło ciała. To przyspiesza parowanie i podnosi oddychalność - dla najwyższych osiągów w prawie wszystkich warunkach.