•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

We need your consent to load Youtube.

We use a third-party service to embed video content. This service may collect data about your activities. Please read the details and agree to use the service to view this video.

MAVIC

LE SANG JAUNE

MAVIC – LE SANG JAUNE

MAVIC, francuska firma opracowująca wyrafinowany sprzęt kolarski została założona w Lyonie, w 1889 i jest postrzegana jako pionier przez pasjonatów kolarstwa szosowego. LE SANG JAUNE to więcej niż tylko slogan – to firmowe DNA, oznaczające najwyższe osiągi, partnerstwo i niezawodność. Kolarze szosowi i górscy szczególnie doceniają międzynarodowy serwis i wsparcie oferowane przez firmę Mavik podczas największych zawodów kolarskich na świecie. Specjaliści od kół widzą siebie jako niezawodnego partnera dla zawodowców, ścigających się i hobbystów - amatorów, którzy podzielają ich pasję do kolarstwa używając innowacyjnych komponentów najwyższej klasy i ciesząc się niezapomnianymi chwilami.

UST – STANDARD DLA OPON BEZDĘTKOWYCH

Od teraz specjaliści od kół z MAVIC odgrywają ważną rolę w wyścigach kolarskich w temacie “opony bezdętkowe”. Znany producent kół z Francji łączy obręcze i opony, które nie potrzebują dętek w praktycznie wszystkich modelach kół z kolekcji szosa. W ten sposób specjaliści od kół chcą osiągnąć najlepszy z możliwość balans pomiędzy osiągami, niezawodnością i bezpieczenstwem. Poza osiągami całego zestawu skupiają się na łatwym prowadzeniu jak również łatwym montażu i demontażu opon. Technologią “Universal System Tubeless” (UST) Mavic prezentuje opatentowany system, który jest jednocześnie pierwszym systemem w kolarstwie reprezentującym ustandaryzowaną i certyfikowaną kombinację opony bezdętkowej i koła.

MAVIC

Ekskluzywny materiał Mavic z technologią 37.5 Technology używa aktywnych cząsteczek by przyciągać wilgoć i absorbować ciepło ciała. To przyspiesza parowanie i podnosi oddychalność - dla najwyższych osiągów w prawie wszystkich warunkach.