Kryptonite

zamknięcia rowerowe do wszechstronnego zastosowania

Akcesoria

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

21 Wyniki

Pełna sukcesów historia amerykańskiej firmy Kryptonite zaczęła się w 1970s, gdy założyciel firmy Michael Zane pokazał swojego pierwszego U-locka. Od tego czasu oferta produktów rozrastała się i obecnie dostępne są zamknięcia Kryptonite odpowiednie do każdego rodzaju rowerów: zamknięcia w kształcie litery U, łańcuchy i linki. Jest wiele różnych systemów, które spowodują, że Twój rower zostanie w miejscu, w którym go zostawiłeś.

Kryptonite: rozmaity wybór zapięć do użytkowania w mieście
Dla firmy bardzo ważne jest aby zapięcia rowerowe zostały zaprojektowane do użytkowania w mieście. Wszyscy, którzy często używają roweru w ruchu miejskim wiedzą jak trudno jest zapiąć rower: elastyczność, wytrzymałość oraz zabezpieczenie jednym zamkiem są szczególnie ważne. Rower jest elastyczny tylko wtedy gdy można go łatwo przypiąć w różnych miejscach. Dobra trwałość osiągana jest przez klucz, który pracuje niezawodnie podczas ciągłego użycia, a stosowanie jednego zamka pozwala Ci solidnie zabezpieczyć rower bez wożenia dwóch zamknięć ze sobą. Wraz z serią Messenger Kryptonite opracowała zapięcie, które dokładnie spełnia te oczekiwania. Jeśli szukasz praktycznego, małego U-locka z dopięciem tylnego koła lub też mocnego i odpornego łańucha to Kryptonite oferuje szczególnie funkcjonalne produkty, szczególnie dla jeżdżących po mieście.
 
Te i wiele innych rozwiązań lepiej chronią Twój rower przed złodziejem. Przy okazji: zapięcia Kryptonite zawsze wyposażone są w trzy klucze abyś był pewien, że zawsze jesteś dobrze chroniony.