Kenda

opony do każdego typu jazdy na rowerze

Czesci Rowerowe

Gdy jedziesz kolarzówką, rowerem górskim, zjazdowym, trekkingowym lub wycieczkowym potrzebujesz opon, które są wytrzymałe, wykonane z idealnej mieszanki gumy i zapewniają idealną przyczepność. Firma Kenda zna specyficzne wymagania odnoszące się do wagi, materiału, jakości oraz wykonania opon rowerowych, które są ciągle używane do jazdy w terenie. Obecnie firma jest jednym z największych, światowych producentów opon rowerowych oraz dętek, a jej rekordowy sukces jest rezultatem wielu lat doświadczeń oraz ciągłych badań i rozwoju. Kenda znana jest teraz ze swoich innowacyjnego rozwoju produktu oraz konsekwentnie utrzymywanego wysokiego poziomu jakości. Ceny dętek są absolutnie konkurencyjne, a co więcej Kenda jest szczególnie dobrze znana i ceniona za swoją świetną obsługę klienta. Dętki Kenda zapewniają trzymanie na wszystkich nawierzchniach i w terenie.

Opony rowerowe Kenda – od opon bezdętkowych po dętki z ochroną antyprzebiciową  
Innowacje firmy Kenda są szeroko znane w świecie. Dzięki pracy inżynierów, sztabu badawczego oraz profesjonalnych sportowców firma korzysta z najnowszych odkryć przemysłu gumowego oraz rowerowego rynku oponiarskiego. Swoją wiedzą na temat mieszanek gumy firma wniosła znaczący wkład do testów i wprowadzania przez lata na rynek ulepszonych opon i dętek. Ponadto rozwój dętek z ochroną antyprzebiciową jest równie ważny dla rynku zawodowych kolarzy. Tajemnicą sukcesu tych dętek jest specjalna dętka wypełniona żelem. To oznacza, że przebicia o średnicy do 2.6 mm nie są powodem do zmartwień. Powietrze zostanie w dętce. W ten sposób nie trzeba będzie już więcej naprawiać opony podczas wyprawy rowerowej co znacząco oszczędza cenny czas .

Kenda cycling – opony i dętki na każdy rodzaj wycieczki rowerowej  
Opony rowerowe i dętki rowerowe są tak dobre jak mieszanka gumy, która używana jest do ich wytworzenia. Jako specjalista od gumy Kenda zna kombinacje, które zapewniają optymalne efekty. Dekady doświadczeń i prac rozwojowych zwróciły się stąd Kenda oferuje różne mieszanki gumy używane w wyścigach rowerowych. Jako lider na rynku firma zna wymagania stawiane przed oponami rowerowymi i dętkami. Te kryteria włączają różne aspekty jak serwisowanie, trakcję, wagę i opory toczenia. Oczywiście odporność na przebicie pełni także ważną rolę. Żywotność to ważny aspekt, który determinuje sukces produktów Kenda.