K-Edge

Prowadnice i łapacze łańcucha oraz uchwyty na kierownicę do rowerów szosowych, przełajowych i górskich

Akcesoria

K-Edge oficjalnie powstała w 2009, w Boise, w stanie Idaho w USA jako firma specjalizująca się w prowadnicach do. Założenie firmy poprzedziło opracowanie specjalnej prowadnicy łańcucha, która zapobiegała jego spadaniu co było szczególnie ważne podczas zawodów. Ale firma K-Edge wyrobiła sobie markę także dzięki stabilnym uchwytom na kierownicę. K-Edge oferuje rozmaite uchwyty na kierownicę pasujące do różnych urządzeń nawigacyjnych Garmin. Celem projektantów jest umiejscowienie urządzenia tak by zapewnić optymalną pozycję do oglądania z przodu kierownicy i by można było nim bezpiecznie operować w każdej sytuacji. Nawet podczas dużych wstrząsów uchwyt pozostaje stabilny i nie przenosi wibracji na urządzenie.

Rozmaite prowadnice i łapacze łańcucha K-Edge, uchwyty na mostek i kierownicę
Obecnie wielu sportowców używa nie tylko łapaczy i prowadnic łańcucha K-Edge, ale także praktycznych uchwytów K-Edge do urządzeń Garmin montowanych na mostku lub na kierownicy, które zapewniają dobry widok ekranu przez cały czas. Uchwyty na kierownicę K-Edge do urządzeń Garmin zapewniają mocne, sztywne trzymanie i zapewniają dobry widok ekranu. Przy skorzystaniu z uchwytu na mostek K-Edge Garmin urządzenie do nawigacji jest montowane bezpośrednio na główce ramy.

Wersje produktów K-Edge – zawsze od razu na rynku
Po tym jak grupa produktów K-Edge została poszerzona o uchwyty do montowania kamer GoPro™ i komputerków Garmin Edge® GPS w 2012 roku, rozwój produktów w K-Edge ciągle idzie pełną parą. Firma z Idaho chce reagować szybko na zapotrzebowanie na rynku aby coraz więcej sportowców mogło używać jej produktów.