Jagwire

Wysokiej jakości części do hamulców rowerowych

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::

5 Wyniki

Jagwire to amerykański producent wysokiej klasy zestawów linek, pancerzy i przewodów hamulcowych. Wysokie standardy tej firmy w zakresie bezpieczeństwa, wykonania i jakości motywują pracujących w niej ludzi do wprowadzania wielu innowacji, które używane są w różnych typach rowerów na całym świecie. Amerykańska firma Jagwire jest liderem światowego rynku w produkcji części do hamulców. Certyfikat ISO jest dowodem, że wprowadzone ulepszenia okazały się sukcesem. Użytkownicy akcesoriów hamulcowych Jagwire cenią wysoką jakość tych komponentów. Krajowe i zagraniczne firmy rowerowe współpracują z Jagwire i stosują ich akcesoria oraz zestawy części do hamulców.

Przewody hamulcowe i akcesoria Jagwire – komponenty rowerowe wysokiej jakości
Firma Jagwire oferuje także przewody hamulcowe, które używane są w rowerach z hamulcami tarczowymi. Te specjalne produkty posiadają teflonowe uszczelnienie. Ponadto pancerze są wzmocnione kewlarem ponieważ dzięki temu wzmocnieniom mogą być używane przy wszystkich typach hamulców tarczowych. Wysoki poziom kompatybilności tych pancerzy czyni z nich bardzo poszukiwane produkty. Ponadto amerykański producent oferuje zestawy adapterów Jagwire, które idealnie pracują z pancerzami. Wszystkie pancerze można łatwo przyciąć do potrzebnej i wymaganej długości. Generalnie pancerze Jagwire są tak długie jak potrzeba aby być kompatybilnymi z zestawami adapterów Jagwire.

Narzędzia rowerowe Jagwire – bezpieczeństwo przy każdej jeździe.  
Dostosowanie długości przewodów jest niezbędne przy instalowaniu nowych pancerzy i właśnie do tego stworzone są akcesoria Jagwire. Baryłki regulujące Jagwire dają jeżdżącemu łatwy i bepieczny dostęp do regulacji przerzutki podczas jazdy. Ponieważ wykonane są z aluminium więc są bardzo odporne i wytrzymałe. Ponadto oferta produktów obejmuje różne rodzaje zestawów adapterów. Rodzaj zestawu, który pasuje do Twojego roweru zależy od producenta hamulców tarczowych. Amerykański producent oferuje różne zestawy adapterów do hamulców oraz pancerzy dostosowanych do produktów różnych marek. Adaptery Jagwire Quick-Fit to świetny sposób do poprawy wydajności hamulców oraz ich trwałości.