iXS

Sprzęt ochronny, spodenki rowerowe, kaski full face, koszulki - Twój sprzęt MTB zaprojektowany z wykorzystaniem doświadczeń ze sportów motorowych

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

13 Wyniki

Szwajcarscy pracownicy iXS przekuwają swoje doświadczenia w sportach motorowych na tworzenie funkcjonalnej odzieży i sprzętu ochronnego dla rowerzystów górskich. Firma, która rozpoczęła działalność jako mały warsztat rowerowy ponad 100 lat temu i rozwinęła na dużą skalę w dziedzinie motocykli w latach 60, stała się wysoce wyspecjalizowanym producentem nowoczesnych rozwiązań dla rowerów górskich. Zaawansowane technologicznie materiały, nowoczesne technologie i wkład światowej sławy sportowców, takich jak rodzeństwo zjazdowe Rachel i Gee Atherton, sprawiają, że iXS jest jednym z wiodących producentów sprzętu ochronnego do rowerów i kolarstwa górskiego.

Niezawodność i komfort noszenia - sprzęt do kolarstwa górskiego
W iXS używamy doświadczenia zespołowego przy opracowywaniu sprzętu MTB do użytku w trudnych warunkach jak freeride, downhill, dirt lub slopestyle.
Innowacyjny sprzęt ochronny jest wykonany z amortyzującej wstrząsy wkładki z pianki EVA i wykorzystuje amortyzację NockOut dla pochłaniania uderzeń. Strefy ciała o wysokim ryzyku są odpowiednio chronione przed siniakami i otarciami w trudnych warunkach. Wykonanie ochronnego sprzętu, ze specjalnie opracowaną konstrukcją siatki VentMesh, zapewnia dobry komfort noszenia i wysoką oddychalność.
Łatwe i wygodne mocowanie osprzętu ochronnego uzupełnia te cechy. Wieloletnie doświadczenie i dbałość o szczegóły zapewniają różnorodność wyposażenia ochronnego dzięki połączeniu wysokiego poziomu ochrony i dużego komfortu. Od kasków fullface po ochraniacze łokci - iXS zapewnia, że wszystko jest tam, gdzie trzeba, aby chronić Cię przed poważnymi obrażeniami w poważnych sytuacjach.

Styl i bezpieczeństwo - ubrania dla rowerzystów
W iXS dziesięciolecia doświadczenia w wyposażeniu ochronnym w naturalny sposób łączą się z nowoczesnym designem.
Dzięki wyrazistym kolorom i gładkim liniom ochraniacze, koszulki, koszule i szorty są atrakcyjne dla oka. Oddychające i przewiewne koszulki rowerowe wykonane z antybakteryjnego materiału funkcjonalnego dowodzą, że sportowe ubrania nie muszą być nudne.