ISM

Ergonomiczne siodełka rowerowe wysokiej klasy

Shop bike saddles from ISM

Pomysł narodził się na rowerze
Wynalazca siodełek rowerowych ISM spędził wiele godzin na rowerze. Po bolesnej przejażdżce rowerowej w 1997 r., rowerzysta i pływak z Tampy na Florydzie zaczął pracować nad ulepszeniem siodełek rowerowych, które są lepiej dostosowane do anatomii kolarza, aby zapobiec bólowi i drętwieniu.

Mniejszy nacisk dzięki anatomicznemu wzornictwu
Od razu widać różnicę między konwencjonalnymi siodełkami rowerowymi a siodełkami ISM. Siodełka opracowywane i produkowane w USA, mają specjalną konstrukcję, która zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie. Jak wie każdy rowerzysta, siodełko stanowi najbardziej intymny związek między rowerzystą a rowerem. Nieodpowiednie może powodować ból pleców, napięcia mięśni i niekomfortowy nacisk. Specjalny kształt siodełek rowerowych ISM z efektownym wycięciem imponuje wysoką ergonomią, aby zmniejszyć nacisk na nerwy i tętnice.

Zaawansowane technologicznie siodełka, które pomagają zdobywać zwycięstwa i medale olimpijskie
Wysoki komfort i trwałość siodełek rowerowych ISM mówią same za siebie. Zarówno mężczyźni jak i kobiety doceniają anatomiczny kształt i cieszą się dodatkową wygodą na długich dystansach - na szosie lub na rowerze górskim. Wygodne siodełka żelowe są również bardzo przyjazne dla profesjonalistów.