ION

Postępowy design, funkcjonalne kroje - odzież i ochraniacze ION

Shop protectors and clothing from ION

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

20 Wyniki

Marka ION powstała z pasji do uprawiania sportów wodnych. Przydatne funkcje zaczerpnięte z odzieży do surfowania np. ściągacze sznurkowe lub wkładki neoprenowe wyraźnie wskazują pochodzenie produktów. Ponadto, takie szczegóły jak kieszeń na telefon komórkowy lub zintegrowana ściereczka do okularów okazały się bardzo przydatnymi i popularnymi detalami odzieży rowerowej.

Odzież i ochraniacze rowerowe ION - funkcjonalna odzież rowerowa w dobrym stylu
Poza wzornictwem inspirowanym surfingiem, odzież rowerowa ION wyróżnia się funkcjonalnymi tkaninami oraz detalami, dzięki czemu ION staje się popularnym ubiorem dla rowerzystów górskich, szosowych i miłośników zjazdów.

Podczas opracowywania ochraniaczy, rękawic i szortów rowerowych zwracano uwagę nie tylko na dopasowanie i swobodę ruchów, ale również na jakość wykonania i funkcje. Zastosowanie powłoki Sanitized zapobiega nieprzyjemnym zapachom dzięki swojej funkcji anty-zapachowej.

Kolekcja odzieży ION cieszy entuzjastów jazdy na rowerze na całym świecie dzięki postępowemu wzornictwu. Kolekcja rowerowa ION, składająca się z funkcjonalnej odzieży rowerowej, rękawic i odzieży ochronnej, staje się coraz bardziej popularna. Jest odpowiednia dla wszystkich, którzy przywiązują ogromną wagę do stylu i jakości odzieży - bez względu na to, czy jest to jazda zjazdowa lub górska, czy po prostu luźna jazda na rowerze w bikeparku. Materiały są dostosowane do wycieczki rowerowej w każdym tempie.