Innobike

wydajne i odporne smarowanie oraz konserwacja części rowerowych

Akcesoria

Produkty do pielęgnacji rowerów innobike – łańcuchy rowerow czyste i nasmarowane
Od 1987 firma innobike jest ekspertem w dziedzinie czyszczenia, smarowania i konserwacji komponentów rowerowych, które są w użytku codziennie i stąd potrzebują specjalnego traktowania. Szczególnie akcesoria rowerowe potrzebują specjalnego traktowania aby rowerzyści mogli na każdym rowerze mogli jeździć bezpiecznie i długo. Firma wspomaga wytrzymałość każdego elementu roweru przez swoje specjalne produkty. Niezawodne działanie łańcucha rowerowego to podstawa i dlatego innobike oferuje specjalne smary do pielęgnacji łańcucha. Każdy rodzaj zanieczyszczenia, błot i kurz mogą być rozpuszczone i usunięte zmywaczem do łańcucha. Zestawienie substancji czyszczących jest szczególnie skuteczne. Dostateczne i trwałe smarowanie oraz konserwacja części rowerów szosowych, górskich i trekkingowych jest efektem właściwych badań oraz prac rozwojowych prowadzonych przez firmę.

Produkty do pielęgnacji łańcucha rowerowego firmy innobike – myje, rozpuszcza i smaruje
Ogniwa, sworznie i nity mogą być dogłębnie umyte dzięki specjalnym produktom do czyszczenia firmy innobike. Smar do łańcuchów innobike ma szczególnie wysoką wydajność, środek dostaje się do najdrobniejszych szczelin, usuwa kurz, mocniejsze zabrudzenia i błoto jednocześnie smarując. Pozostałości i zlepki zostają usunięte i znikają. Po umyciu łańcuch rowerowy zyskuje właściwy wygląd. Płyn do czyszczenia zostawia po sobie idealny film nawilżający i chroniący, który zapewnia najlepszą pracę na szosie. Innobike to renomowany ekspert w dziedzinie akcesoriów rowerowych dzięki różnym, bardzo wydajnym produktom do pielęgnacji roweru.

Produkty do pielęgnacji komponentów rowerowych firmy innobike – radość z jazdy przy każdej pogodzie
Dzięki produktom do pielęgnacji części rowerowych oraz specjalnym środkom do komponentów wartych specjalnej uwagi rowerzyści mogą cieszyć się jazdą oraz wytrzymałością każdej części roweru. Całoroczną ochronę gwarantuje zestaw do łańcucha, który pokazuje swoja skuteczność w niskich temperaturach i przy złej pogodzie. Przy lodzie, deszczu czy na śniegu: zestaw do używania w każdych warunkach to dobre rozwiązanie dla jeżdżących cały czas. Środki do czyszczenia w piance są używane do mycia ram i kół. Błyszczącą czystość i wysoki połysk to rezultat użycia pianek do czyszczenia innobike. Na wierzchu znajduje się szczotka do aplikowania i rozprowadzania preparatu do łańcucha firmy innobike. Szczotka ułatwia wydajne rozprowadzenie płynu do pielęgnacji więc może zadziałać by odnieść pełny skutek.