FOX

inteligentnie zaprojektowane stroje na rower i na czas wolny

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

95 Wyniki

W segmencie ubrań sportowych FOX oferuje szeroką gamę materiałów, kasków I ochraniaczy dla każdego rodzaju aktywności na rowerze. Ubrania FOX zaspokajają potrzeby każdego rowerzysty – bez znaczenia czy jest to zawodowy kolarz górski czy też amator. Klasyczne i nowoczesne koszulki rowerowe, kurtki funkcyjne, szorty i bluzy oferowane przez FOX uszyte są z komfortowych, szybkoschnących materiałów, które zapewniają świetny mikroklimat dla ciała. Nowoczesne włókna tkanin funkcyjnych zapewniają wysoki poziom oddychalności i odprowadzania wilgoci.

FOX cycling – ubrania na drogę i bezdroża
Ubrania na rower podlegają wpływom wszystkiego rodzaju czynników zewnętrznych i dlatego FOX przywiązuje dużą wagę do trwałości swoich materiałów i oferuje wytrzymałe oraz funkcjonalne materiały do jazdy po drogach i bezdrożach. Ubrania FOX wytrzymują obciążenia typowe dla kolarstwa, a garderoba jest wzmacniana w miejscach, w których jest to najbardziej potrzebne.

Ochraniacze rowerowe FOX – sprzęt do ochrony podczas wyścigów MTB  
Ponadto firma FOX oferuje ubrania, które chronią od uderzeń i zranień. Akcesoria ochronne FOX z ochraniaczami oferują idealną ochronę na wyścigi MTB oraz podczas hobbystycznej jazdy. Dzięki specjalnej skorupie ochraniacze FOX znakomicie dopasowywują się do różnych części ciała i absorbują uderzenia. Dzięki możliwości swobodnej regulacji i ergonomicznemu kształtowi oddychające materiały nie tylko oferują jeżdżącemu dostateczną ochronę ale również zapewniają swobodę ruchów.

Kaski FOX – bezpieczna ochrona na bezdrożach
Kaski FOX nie tylko przyciągają wzrok. Prócz kolorowego stylu kaski rowerowe firmy FOX robią wrażenie na przykład niskimi bokami, które chronią Twoją głowę w przypadku bocznych uderzeń jak również komfortowymi paskami na podbródek. Otwory wentylacyjne zapewniają świetną cyrkulację powietrza i oddychalność, a komfortowe, łatwe w praniu wkładki to kolejne elementy bezpieczeństwa w kaskach FOX.