Formula

eksperci od hamulców rowerowych

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

12 Wyniki

Firma Formula jest ekspertem w produkcji hamulców rowerowych. Firma specjalizuje się w sporcie na jednośladach, w tym szczególnie na rowerach, które są skonstruowane do jazdy freeride, zwiedzania w terenie i kolarstwa górskiego.

Formule oferuje adaptery do hamulców tarczowych, tarcze hamulcowe oraz dodatkowe akcesoria do hamulców tarczowych. Jeśli szukasz hamulców, które są niezawodne i skrócą drogę hamowania to możesz polegać na producencie z Włoch. Ciągły rozwój technologii i materiałów to powody dla których wszystkie grupy rowerzystów mogą zaufać wysokiej jakości hamulcom z Włoch.


Bezpieczna jazda na rowerze z hamulcami tarczowymi Formula
Na pytanie dlaczego hamulca Formula są tak wydajne i zawsze zatrzymują rowerzystę w odpowiednim momencie odpowiedzieć jest prosta – to kwestia jakości. Spełniające wysokie standardy materiały to podstawa. Wyższa moc hamowania to prawie zawsze synonim wyższego poczucia bezpieczeństwa. Doświadczenie i właściwy dobór materiałów przed obróbką to powody, dla których zawodowcy, kolarze górscy, BMX oraz uprawiający downhill jak również inni rowerzyści ufają najwyższej klasy komponentom Formula.