FALKE

funkcyjna odzież sportowa

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

37 Wyniki

FALKE bielizna funkcyjna i odzież sportowa
FALKE to firma, która oferuje wysokiej jakości, nowoczesną odzież sportową i akcesoria. Firmę założono w 1895 roku i do dziś jest własnością czwartego pokolenia rodziny Falke. Poza skarpetkami i rajstopami dla kobiet, mężczyzn i dzieci firma także projektuje i produkuje sportowe skarpety funkcyjne oraz odzież. W tym segmencie produkcji używane są materiały z włókien, które są doskonale przystosowane do wymagań danej dyscypliny sportu jak wyścigi kolarskie. Kto pomyślałby, że założyciel firmy Falke był dekarzem? Dziś Falke jest międzynarodową firmą odzieżową która z powodzeniem używa własnych technologii to opracowywania kolekcji ubiorów na rower i do biegania.

Bezszwowa bielizna funkcyjna Falke
To szczególnie ważne by pierwsza warstwa Twojego stroju rowerowego leżała idealnie i nie posiadała irytujących szwów. Dlatego bielizna funkcyjna Falke jest bezszwowa i ma dopasowane do ciała strefy dla większego komfortu. Specjalną zaletą jest technologia Body Mapping Technology w funkcjonalnej bieliźnie Falke. Ta technologia określa różne strefy ciała, które potrzebują różnej regulacji klimatu itd. Różne strefy materiału tkane są w różnych sposób. Ponieważ zapewnia to, że właściwy materiał znajduje się we właściwym miejscu odzież funkcyjna Falke oferuje świetną oddychalność i odprowadzanie wilgoci.

Ubrania rowerowe FALKE – kolarska bielizna o imponującej funkcjonalności
Założeniem Falke podczas opracowywania ubrań sportowych, w tym rowerowych, jest aby spełniała indywidualne wymagania sportowców. Funkcjonalność i komfort są bardzo ważne, ponieważ jako część sportowego stroju, wysokiej jakości skarpety sportowe także stanowią o sukcesie. Skarpetki Falke są anatomicznie dopasowane. Specjalnie dopasowane lewa i prawa część wokół palców to kolejna imponująca zaleta. Ergonomiczne strefy poduszek w sportowych skarpetach oferują tłumienie wibracji i dobre rozłożenie nacisku. Dzięki połączeniu nowoczesnych i komfortowych w noszeniu materiałów Falke na trwałe zaznaczyło swoją obecność wśród producentów odzieży sportowej.