FAHRER

Odnawialne akcesoria do rowerów elektrycznych z Berlina

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

19 Wyniki

Wszystko zaczęło się od ochraniaczy na kolana wykonanych z plandek samochodów ciężarowych z odzysku. Były szyte w wynajętym mieszkaniu w Berlinie i sprzedawane na świątecznym kiermaszu. Dzięki dużej popularności wśród odbiorców Joachim Leffler zdecydował się zwiększyć produkcję, stworzyć stronę internetową i zdobyć dystrybutorów dla firmy FAHRER Berlin GmbH. W przeszłości do oferty włączano coraz więcej produktów i FAHRER zaistniał na stałe w sektorze rowerowym.
 
Ekorozwój z Berlina
FAHRER Berlin koncentruje się przede wszystkim na odpowiedzialnym rozwoju podczas produkcji poprzez podlegające recyklingowi, wysokiej jakości, odporne materiały. Produkcja przeprowadzana jest we współpracy z warsztatami zatrudniającymi osoby niepełnosprawne. Są projektowane i produkowane w Berlinie. W ten sposób wyjątkowe produkty tworzone są dla wyjątkowych ludzi.  

Praktyczne produkty dla twojego e-bike  
Od 2013 firma włączyła do swojej oferty akcesoria do rowerów elektrycznych. Wśród nich osłony na baterie na ramie, osłony kierownicy, uchwyty na baterię. Elektroniczne połączenia są szczególnie wrażliwe – FAHRER oferuje rozwiązania, które pozwalają je chronić. Szeroki wybór produktów, które są odpowiednie do codziennego użytkowania w twoim e-bike!