EUFAB

Bezpieczne przechowywanie rowerów z EUFAB

Czesci Rowerowe

EUFAB to uznana marka oferująca produkty do przechowywania rowerów oraz odpowiednie akcesoria. Produkty EUFAB znajdziesz w kategorii Stojaki na rowery / Stojaki.

Między innymi produktami, marka EUFAB oferuje regały do montażu rowerów na ścianie lub specjalne uchwyty na zaczepy do zaczepu kulowego. Pomagają one w przechowywaniu roweru w sposób oszczędzający miejsce, zachowując przy tym bezpieczeństwo. Urządzenia marki są zaprojektowane do łatwego przechowywania rowerów.

Regały do montażu naściennego firmy EUFAB

Ścienne stojaki na rowery oferują możliwość wygodnego przechowywania rowerów w garażu, pomieszczeniu gospodarczym lub w piwnicy. Stojaki na rowery do montażu na ścianie wyróżniają się solidnością i łatwością obsługi. Poza tym nadają się do wszystkich typów rowerów. Dzięki specjalnej konstrukcji szynowej, uchwyt ścienny zapewnia pewne mocowanie.

Stojaki naścienne do bagażników na hak

EUFAB oferuje także stojaki naścienne do bagażników na haki holownicze. Pomaga w przechowywaniu bagażnika rowerowego taki sam sposób, jak rower. Stojaki te wyróżniają się solidnością i łatwością obsługi.