ergotec

Zaawansowane i komfortowe komponenty rowerowe od 2009 r.

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

101 Wyniki

Właściwa pozycja na rowerze: części rowerowe ergotec
Firma ergotec została założona w mieście Wickede w Północnej Nadrenii-Westfalii w 1918 roku. Od 1998 tą rosnącą firmą zarządza Willi Humpert jako czwarte pokolenie rodziny. Od samego początku firma koncentruje się na rozwoju i produkcji części rowerowych takich jak kierownice, mostki i chwyty. Przez lata ten wytwórca części rowerowych stał się ważnym partnerem w branży rowerowej, a szczególnie Humpert stał się popularnym dostawcą części do rowerów.

Części rowerowe ergotec dają większy komfort
Firma ergotec oferuje funkcjonalne części rowerowe w tym pedały, uchwyty, kierownice, mostki oraz sztyce. Produkty ergotec wyróżniają się wyjątkową ergonomią i najwyższym komfortem użytkowania. Na przykład chwyty ergotec wyposażone są w gumowaną, przeciwpoślizgową strukturę, która oferuje pewny uchwyt kierownicy. Właściwe chwyty mogą być też decydującym aspektem gdy chodzi o komfort jazdy. Ale ważną rolę gra także jakość, wysokość i kształt kierownicy. Ergotec produkuje systemowe kierownice, które zaprojektowano by pozycja podczas jazdy była komfortowa. Aby osiągnąć właściwą pozycję za kierownicą ergotec ofertuje różnego rodzaju produkty: kierownice do rowerów ATB i MTB, kierownice trekkingowe oraz wielofunkcyjne, kierownice aero, uchwyty do komputerków rowerowych i uchwyty do świateł oraz części zamienne

Ergonomiczne kierownice rowerowe dla komfortowej jazdy
Uzyskanie właściwie pozycji na rowerze – do tego dąży ergotec. Wpływ na nią ma wiele, poszczególnych czynników od pozycji, przez styl jazdy, ustawienie siodełka, rodzaj i ustawienie kierownicy. Szeroką gamę kierownic ergotec uzupełniają różne rodzaje mostków w tym mostków z regulacją wysokości. Kąty, waga i materiał produktów ergotec dobrane są tak by jazda była komfortowa. Ten producent oferuje dobre połączenie naukowej wiedzy, jakości wykonania i komfortu.