Elite

Butelki termiczne i bidony rowerowe firmy Elite - gorące napoje w optymalnej temperaturze do picia

Akcesoria

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

41 Wyniki

Wszechstronne akcesoria rowerowe - szeroka gama produktów dla kolarzy.
Firma Elite od ponad 30 lat produkuje zaawansowane technologiczne, praktyczne akcesoria rowerowe dla świata miłośników dwóch kółek. Szeroka gama produktów firmy Elite obejmuje między innymi trenażery domowe, rolkowe i uchwyty na bidony z dopasowanymi do nich butelkami i bidonami do napojów, a także samochodowe bagażniki dachowe z wysokiej jakości materiałów.

Trenażery - trening w domu
Dzięki intensywnej współpracy z profesjonalnymi i amatorskimi kolarzami Elite wprowadza do produkcji pomysły, które przyczyniają się do poprawy osiągów na rowerze. Trenażery Elite są szczególnie popularne wśród fanów kolarstwa którzy chcą trenować przez cały rok. Generalnie w tego typu trenażerach rower przymocowany jest do ich konstrukcji i stosowane są one do jazdy pod dachem. Przy pomocy komputera możesz skorzystać z wirtualnych dróg, ścieżek, lub dzikich terenów- dzięki pakietom DVD, a treningi w domu stają się tak realistyczne, jak to tylko możliwe.

Bidony termiczne Cycle Sport firmy Elite: zimne i gorące napoje o optymalnej temperaturze
Firma Elite zyskała popularność jako producent dodatków idealnych dla każdego kolarza: butelek, napojów, bidony i systemów do napojów. Oprócz butelek Elite o dużej objętości na zimne napoje, producent oferuje również wersję przeznaczoną do gorących napojów. Butelka termiczna posiada izolację i podwójną ściankę, aby zapewnić odpowiednią temperaturę. Produkty Elite są stosowane podczas wyścigów i w czasie treningów. Bidony do napojów Elite wyróżniają się dużą objętością. Jako producent akcesoriów do rowerów firma Elite oferuje również rowerowe uchwyty na bidony i butelki oraz aerodynamiczne systemy do przewożenia napojów.