Easton

produkty kolarskie rozwijane przez najlepszych kolarzy

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

1 Wyniki

Easton to producent części rowerowych, które są rozwijane i produkowane z naciskiem na wysoką jakość, stabilność, osiągi i wytrzymałość. Firma znana jest kolarzom z ciągłego rozwoju. Aby zagwarantować za każdym razem i w każdych warunkach dobre osiągi ta amerykańska firma koncentruje się na obróbce i procesie produkcji komponentów wykonanych z aluminium i karbonu. Easton wychodzi naprzeciw wysokim oczekiwaniom zawodowych kolarzy, ale także spełnia zapotrzebowanie wymagających hobbystów. Firma stałą się znana wśród kolarzy jako dostawca rowerowych produktów zrobionych z lekkiego aluminium i szczególnie trwałego karbonu. Koła i sztyce od producenta części rowerowych Easton są artykułami, które pozwalają kolarzom dojechać do celu na całym świecie.

Easton: ekspert w dziedzinie kół i części rowerowych
Amerykańska firma opracowała różne, wysokiej klasy koła do użycia w profesjonalnym peletonie. Easton oferuje zarówno produkty w kategorii „tylne koło” jak i „przednie koło”. Dla lepszych osiągów modele te zostały opracowane w bliskiej współpracy z najlepszymi sportowcami na świecie. Lata badań i prac rozwojowych przeobraziły firmę Easton w dostawcę, który gwarantuje kolarzom zawodowcom dobre wyniki. Dla firmy Easton rozmiar koła, materiał obręczy, jej wysokość, szerokość, powierzchnia hamowania oraz oczywiście waga koła zą przeliczan tak byś na pewno osiągnął optymalny rezultat z każdym obrotem koła na twardym asfalcie. Sztyce Easton to produkty o właściwej jakości gdy przychodzi o długość, offset, materiał (karbon) oraz wykończenie.

Specjalość: karbonowe koła Easton
Zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty Easton jest szczególnie duże. Aby produkować produkty idealnie spełniające potrzeby zawodowych kolarzy firma używa specjalnej techniki: 100 % produkcji to ręczna praca. Wymagania, które muszą być spełnione podczas każdego, nowego testu są bardzo wysokie. Easton skupia się na produkowanych ręcznie kołach karbonowych, które muszą spełniać wysokie standardy w zakresie wytrzymałości i odporności na uderzenia aby mogły być użyte w wyścigach kolarskich. Easton wykorzystuje akustyczne metody by upewnić się, że każde, pojedyncze koło jest dobrym produktem dla wymagającego, zawodowego kolarza. Wysoka wytrzymałość to podstawowa cecha kół produkowanych przez Easton w Stanach Zjednoczonych.