deuter

plecaki i torby rowerowe tak wszechstronne jak jazda na rowerze

Akcesoria

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

63 Wyniki

Firma Deuter Sport GmbH & Co w Gersthofen koło Augsburga tworzy uniwersalne torby rowerowe i plecaki dostosowane do wielu potrzeb. Od nieformalnych wycieczek rowerowych po przejazd przez Alpy - każdy rowerzysta dostanie tu praktyczne plecaki rowerowe, a także dodatkowe akcesoria rowerowe. Produkując plecaki i torby, firma Deuter zapewnia rowerzystom sporo zastosowań dla swoich produktów.

Torby rowerowe deuter - akcesoria rowerowe z bawarską historią!
Firma Deuter zawdzięcza swoją nazwę założycielowi Hansowi Deuterowi, który rozpoczął produkcję toreb w 1898 r. Oczywiście produkcja akcesoriów rowerowych nie rozpoczęła się od toreb rowerowych, plecaków czy innych toreb na rower, które są dziś powszechne i popularne, ale wyrobów na miarę tamtych czasów. Wraz z firmą Hans Deuter produkował i dostarczał Royal Bavarian Post worki pocztowe. Jeszcze przed wybuchem pierwszej wojny światowej kompania deuter produkowała dla armii coraz więcej tornistrów, plecaków i namiotów. Podczas ekspedycji Himalaya w latach trzydziestych XX wieku po raz pierwszy użyto plecaków Hansa Deutera.

Deuter - akcesoria rowerowe - damskie akcesoria rowerowe
Dział bagażu i plecaków został założony w 1989 roku. Od 2000 roku firma Deuter znajduje się w czołówce dzięki produkcji akcesoriów rowerowych takich jak torby, torby rowerowe, plecaki rowerowe, torby biodrowe, specjalne torby rowerowe, torby na telefony komórkowe i inne akcesoria. Firma stała się liderem na rynku plecaków rowerowych, tras alpejskich i transalpejskich oraz innych dyscyplin sportowych. Decydujący kamień milowy w historii firmy Deuter został ustalony w 2000 roku z linią SL. Dzięki plecakom specjalnie przystosowanym do damskiej anatomii, kolarstwo kobiece również czerpie zyski z historii firmy.