Cyclon

Do czyszczenia i pielęgnacji twojego roweru

Akcesoria

Wielu rowerzystów nie docenia znaczenia właściwej pielęgnacji roweru. Holenderska firma Cyclon Bike Care oferuje amatorom i zawodowym rowerzystom szeroką gamę produktów odpowiednich do szerokich zastosowań, dzięki czemu zapewnia rowerowi długowieczność i sprawne działanie. Regularne czyszczenie i pielęgnacja urządzenia sportowego jest równie ważna, jak długotrwała ochrona.

Cyclon dostosował swoje produkty do różnych wymagań - do rowerów szosowych i do rowerów górskich, dzięki czemu oferuje odpowiednie produkty do pielęgnacji w każdych warunkach. Połączenie środka czyszczącego do rowerów, środka odtłuszczającego, produktu do pielęgnacji łańcucha, płynu hamulcowego, pasty montażowej, oleju silikonowego, sprayu do polerowania i do ochrony nie tylko zapewnia niezawodne i sprawne działanie roweru, ale także pozwala dłużej cieszyć się jazdą na rowerze. Środki do czyszczenia rowerów Cyclon Bionet są biodegradowalne i łatwe w użyciu. Niezawodnie usuwają oleje, smary, środki czyszczące i wosk, nie uszkadzając przy tym powierzchni - bez względu na to, czy jest to plastik, guma, farba czy karbon. Smary do pielęgnacji łańcuchów wyróżniają się wysokim efektem penetrowania, smarowania i klejenia, co czyni je niezawodnym wyborem również w wilgotnych warunkach pogodowych. W ten sposób łańcuch jest nie tylko chroniony przed korozją, ale również działa znacznie płynniej.

Cyclon Bike Care oferuje wszystkie produkty niezbędne do profesjonalnej i wymagającej konserwacji. Cyclon nawet nie zawiedzie Cię, gdy złapiesz gumę: Spray do naprawy Repair Gel pozwala na ponowne uszczelnienie dętki w krótkim czasie

Co więcej, Cyclon Bike Care oferuje specjalną serię pielęgnacyjną dla e-rowerów. Aby ułatwić Ci dbanie o rower, Cyclon oferuje również kompletne zestawy, dzięki którym możesz wykonać najpopularniejsze prace konserwacyjne na swoim e-rowerze.