Crankbrothers

For increased performance on the mountain bike. Professionals from around the world rely on Crankbrothers. With its pedals and tools, the Californian brand offers you a wide range of options for your bike.

Akcesoria

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

33 Wyniki

Udane wyścigi MTB: stylowe i kompaktowe technologie MTB firmy Crankbrothers
Crankbrothers to specjalista od części rowerowych . Ta kalifornijska firma znana jest wśród fanów MTB i profesjonalistów ze swojego doświadczenia w dziedzinie technologii i projektowania. Konsekwentny rozwój pojedynczych elementów rowerowych oraz optymalizacja technologii należą do podstawowych zasad firmy. Producent dba o wymagających kolarzy górskich z pasją, koncentrując się na pedałach MTB, zestawach kół, komponentach, kompaktowych narzędziach i wielu innych. Użytkownicy rowerów górskich, zjazdowych i cross-country potrzebują akcesoriów, które są trwałe, bezpieczne i wysoce niezawodne.
MTB events and on mountain bike trails every metre is dangerous and every move has to be right; that’s why, the quality of mountain bike pedals matters a lot.

Udane wyścigi MTB, firma Crankbrothers oferuje pedały zatrzaskowe dla poprawy transferu mocy
Pedały muszą działać w 100% i być niezawodne, podobnie jak rowerzysta. Między innymi od jakości, ciężaru, wykonania, wielkości i technologii pedału zależy czy wyścig MTB się powiedzie. Pedały Crankbrothers, które są klasycznymi pedałami zatrzaskowymi są dobrze znane na rynku. W przypadku imprez MTB oraz ścieżek każdy odcinek trasy może być niebezpieczny, a każdy ruch musi być dobrze wyważony; dlatego też jakość pedałów w rowerach górskich jest bardzo ważna.

Akcesoria do rowerów górskich Crankbrothers - funkcjonalne i kompaktowe mini narzędzia.
Mini narzędzia są praktycznym rozwiązaniem w przypadku różnego rodzaju awarii, które mogą wystąpić podczas wycieczek na rowerze. W zależności od potrzeb, mini narzędzia zawierają wszystkie niezbędne elementy do naprawy najpopularniejszych usterek w rowerze. Narzędzia firmy Crankbrothers przyczyniają się do szybkiego rozwiązania problemu - oferując wiele wersji i rozwiązań.