CRAFT

Premium functional underwear and cycling clothing from Scandinavia

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

109 Wyniki

Odzież rowerowa marki CRAFT - Funkcjonalna odzież zaprojektowana z wieloletnim doświadczeniem
Funkcjonalne ubrania są niezbędne do jazdy na rowerze. Firma CRAFT oferuje odzież rowerową zaprojektowaną z myślą o wysokim komforcie i wyjątkowej swobodzie ruchów. Producent odzieży sportowej CRAFT produkuje odzież rowerową, która doskonale się uzupełnia. Firma oferuje ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, zarówno bieliznę rowerową, jak spodenki, podkoszulki, biustonosze sportowe i skarpetki poprzez ciepłe warstwy, takie jak koszulki i spodnie Windstopper, czapki i rękawiczki, aż po ubrania rowerowe takie jak koszulki, spodenki na szelkach, spodnie kolarskie i kalosze . Wysokiej jakości materiały funkcjonalne używane przez CRAFT zapewniają doskonałe odprowadzanie wilgoci, świetne dopasowanie i wysoką trwałość.

Dzięki rowerowym ubraniom CRAFT jesteś doskonale przygotowany na każdą pogodę.
Bez względu na to, czy chodzi o aktywnych rowerzystów, rowerzystów górskich czy profesjonalnych kolarzy - funkcjonalne ubrania rowerowe mają ogromne znaczenie w każdej dyscyplinie. Szwedzki producent odzieży sportowej CRAFT testuje swoje tkaniny tam, gdzie później są rzeczywiście używane i wyciąga wnioski z raportów w fazie testów. Od 1977 roku firma CRAFT aktywnie uczestniczy w rozwoju i produkcji odzieży funkcjonalnej i należy obecnie do ścisłej czołówki producentów odzieży rowerowej. Wysokiej jakości materiały wykonane są z dwuwarstwowych dzianin, aby zapewnić efekt kapilarny. W ten sposób pot jest skutecznie odciągany ze skóry na zewnątrz, gdzie może odparować.

CRAFT cycling - Odzież sportowa idealna przy aktywności, podczas której której się pocisz.
Początkowo głównym celem producenta CRAFT z siedzibą w Boras w Szwecji było opracowanie funkcjonalnej bielizny. Jednak wkrótce firma stała się producentem wszystkich trzech warstw odzieży sportowej. CRAFT produkuje ubrania dla wszystkich aktywności, przy których się spocisz i oferuje sportowcom przyjemne w tych chwilach tkaniny. Ponadto zastosowane miękkie, elastyczne i ergonomiczne materiały zapewniają dużą swobodę ruchów.