CLIF Bar

smakowite batony z płatków owsianych

Akcesoria

  • Sortowanie według::

0 Wyniki

No products found!

Batony wspomagające sportowców i osoby prowadzące aktywny styl życia
Historia firmy CLIF BAR™ zaczęła się podczas wyścigu kolarskiego w 1990 roku gdy założyciel firmy Gary szukał alternatywy dla „ciężkich batonów astronautów”. Jego pomysłem był smaczny baton oparty o płatki owsiane, z owocami i orzechami.

Zdrowe i zbilansowane odżywianie
Od tego czasu CLIF Bar wyspecjalizował się w odżywkach sportowych i oferuje batony w wielu smakach dla sportowców i osób, które prowadzą aktywny styl życia. Jeśli szukasz wersji owocowej z płatkami owsianymi, rodzynkami i orzechami (Oatmeal Raisin Walnut), borówkowej (Blueberry Crisp) lub miksu czekoladowo-migdałowego (Chocolate Almond Fudge) to wiedz o tym, że oferta jest zróżnicowana i na pewno znajdziesz właściwy produkt dopasowany go Twojego gustu.

Filozofia CLIF Bar
Dla założycieli firmy CLIF Bar jasne było od początku: im produkt jest bardziej naturalny tym zdrowszy i większe są jego wartości odżywcze. Aby wspierać organizm przed, podczas lub po treningu batony zawierają mieszankę węglowodanów, protein, błonnika i witamin. Ponadto każdy baton zawiera witaminy B6 i B12 jak również proteiny i błonnik. Batony CLIF nie zawierają laktozy i syropu glukozowo-fruktozowego, słodzone są naturalnymi środkami na bazie syropu ryżowego i syropu z trzciny cukrowej. Batony CLIF nie zawierają kwasów tłuszczowych trans, co czyni z nich przekąski o niskiej zawartości tłuszczu.

Podczas sportu lub jako przekąska
Nie ma znaczenia jak chciałbyś ich używać: batony CLIF są idealne gdy wychodzisz i stąd szczególnie odpowiednie dla tych, którzy szybko chcą wesprzeć organizm pożywnym produktem. Poza składnikami producent zwraca dużą uwagę na ich smak. Dlatego firma z Ameryki Północnej czuje, że dopięła celu tylko wtedy gdy baton CLIF odznacza się świetnym smakiem.